Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
AmeliaGorska

Corel Draw

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystam z Corela Draw 9, bardzo fajny, przydatny w pracy edytora, składam na nim mały magazyn ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie są dokładnie różnice między X6 a X7 to dokładnie nie wiem, natomiast jest spora różnica w cenie między X5 a pozostałymi.

Do firmy kupowałem właśnie za ok.600zł Corel'a X5 SE. Dlatego też nie wiem czy warto rzucać się na wyższe wersje.

Może powiedz do czego używasz Corela. Ja obecnie pracuję na X5 i przypuszczam, że używam małej ilości dostępnych opcji. Wszystko zależy od pracy wykonywanej.

Czasem jest tak, że nagle odkrywasz jakąś opcję która akurat w tym momencie jest dla Ciebie przydatna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie, u mnie na studiach (edytorstwo) też pokazywali różne narzędzia z Corela, które nigdy mi się nie przydały. Ale dobrze wiedzieć o ich istnieniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam działam na Photoshopie i nie mam zamiaru zmieniać. Jak dla mnie najlepszy. Działam na tym http://www.kluczsystem-sklep.pl/adobe-photoshop-cs6-extended-winmac-esd-enpl-p-18.html i jestem mega zadowolony. Wydałem troszkę pieniążków, ale warto. Z resztą na tej stronie to i tak mają dobre ceny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no dobrze używacie tego programu ale kto z was ma oryginalna i kupiona wersje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam zupełnie analogiczne zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć z jego wypowiedzi...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w Corelu trochę robiłem na informatyce i we własnym zakresie, żeby zdobyć przydatne umiejętności - ale w praktyce nic z tego nie wyszło. Nie mam poczucia estetyki i nawet jeżeli znam jakieś narzędzia, to i tak nie jestem w stanie nic sensownego z nich wyciągnąć. Szkoda :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi