Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
venzer

Might & Magic: Heroes Online

Rekomendowane odpowiedzi

Might%2B%26%2BMagic%2BHeroes%2BOnline%2B250x130%2Bwww.kopalniammo.pl.png

Might & Magic: Heroes Online: Bezpłatna propozycja nie wymagająca pobierania żadnych plików (gra w przeglądarce). W tej części ponownie przyjdzie toczyć nam walkę w kranie Ashan. Graczowi przyjdzie wybrać i opowiedzieć się po jednej ze stron konfliktu Przystań lub Nekropolis). Typ rozgrywki opiera się na założeniach strategicznych. W walce nad objęciem władzy nad światem biorą udział potężne frakcje. Fabuła jest jednym z walorów gry i dostarcza wielu zadań.

Wyróżnić można dwie główne aspekty rozgrywki:

1.Strategiczna - rozgrywa się w czasie rzeczywistym na głównej mapie świata i w miastach podlegających graczowi. Eksplorujemy, rekrutujemy wojsko, zdobywany niezbędne surowce do rozbudowy naszego państwa.

2. Taktyczna - seria starć na zasadzie turowej, wszystko dziej się na polu siatek przypominających płasty miodu. Każda taka mini mapka charakteryzuje się unikalnym wyglądem, drzewa skały woda, utrudniają lub ułatwiają dostęp do przeciwnika, zależnie od konkretnej sytuacji.

Grafika jest naprawdę niezła, zaskakuje jak na produkcję w przeglądarce. Pekinie tereny, realistycznie wyglądające postacie i krajobrazy. Widok w systemie izometrycznym co nawiązuje

do poprzednich części tej serii.

W mieście mamy dostęp do podstawowej twierdzy, która umożliwia budowanie innych budowli. Jednak aby tego dokonać niezbędne są surowce które są rozsiane po całej mapie i tylko poprzez eksploracje świata możemy je pozyskać.

Zabawa z innymi graczami ogranicza się do wykonywanie wspólnie zadań czy walk przeciwko boss-om. Nie ma możliwość bezpośredniej walki z innym graczem (przynajmniej w obecnej wersji gry).

Might & Magic: Heroes Online jest ciekawą propozycją i na prwno zapewni wiele godzin dobrej zabawy w klimacie średniowiecznego państwa, gdzie prawo ustalane jest za pomocą miecza, siły oraz męstwa jego posiadacza.

Filmik:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozczarowała mnie ta gra, dałem się jej nabrać na tytuł i liczyłem na coś dobrego. Gra bardzo nudna, kompletny brak endgame. Wbiłem 30 lvl + 6 smoczy i się znudziłem robieniem codziennie tych samych questów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zdecydowanie nie polecam tej gry - ma masę irytujących ograniczeń, których można się pozbyć tylko jeśli zdecydujemy się zapłacić prawdziwymi pieniędzmi. szkoda na to czasu, no chyba, że komuś nie szkoda pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

grałem w tą grę przez jakiś czas i mi się osobiście podoba. nie za bardzo rozumiem gdzie jest problem, że komuś się nie podoba, ale z preferencjami się nie dyskutuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grałam chwilę i... Nie, to zdecydowanie nie to. Irytujące ograniczenia. Totalnie nie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi