Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Gieniu

Prędkość internetu

Rekomendowane odpowiedzi

Interesuje mnie jaką macie prędkość internetu mobilnego w swojej sieci.Ja mam LTE w porywach do 23 Mb/s i chciałbym porównać to z innymi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie nigdy nie śmigał z taka prędkością W plusie jest to max 2 MB/s. Czyli nie tak źle ale wciaż do internetu światłowodem czy kablowego im dużo brakuje. Tak wiec jeśli decydujecie się na internet do domu to nie polecałbym mobilnego, który sprawdzi się najlepiej w telefonach. Ale po prostu normalny internet od operatora.

https://panwybierak.pl/ - nie wiem czy znacie stronkę, ale można na niej zestawić sobie oferty wszystkich operatorów internetu. Jacy działają w Waszej okolicy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

orange 10 mb a wysyłu to jest z 512kbps :D więc tragedia, ale mieszkam na wsi i nie da się inaczej...

--

lego duplo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kwestia czy głównie ściągasz i oglądasz czy wysyłasz... przeważnie operatorzy dają 10Mb/s download i upload 1Mb/s do tego, więc jak chcesz względny upload to musi postawić na co najmniej 50Mb/s.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W kwestii prędkości jak i stabilności internetu to wiele zależy już od dostawcy, operatora. Akurat tym zajmujemy się na co dzień, jeżeli jesteś z Cieszyna lub okolic to warto zerknąć :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi