Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Kamilkos

Jak ściągnąć ruch na stronę?

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy od branży jaką masz. Następnie zastanów się kim jest twoja grupa docelowa (Twoi odbiorcy). Poznaj kim są, co ich interesuje, gdzie w sieci spędzają dużo czasu. Dopiero wtedy zastanów się jakie formy marketingowe są najodpowiedniejsze. Wiadomo, że podstawą jest mieć zoptymalizowaną stronę i żeby dbać o pozycjonowanie (dzięki temu Twoja strona będzie wyżej w wynikach wyszukiwarki Google). Następnie zastanów się czy warto komunikować się za pomocą social mediów. Jak większość osób już wspomniała bardzo ważny jest content, czyli treści które mają interesować twoich potencjalnych klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że bardzo dobrym rozwiązaniem np wewnątrz sklepu internetowego jest otworzenie bloga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre efekty daje pozycjonowanie strony w wyszukiwarce. Sama korzystam z takich usług, więc mogę polecić. Ja zdecydowałam się na firmę nowa pozycja. Jestem zadowolona z współpracy. Dotrzymują terminòw i łatwo się dogadać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozycjonowanie - zgodzę się, ale proces ten stał się w ostatnich latach niezwykle trudny i kosztowny. Czasami tak kosztowny jak chociażby Google Adwords. Zdobywanie linków, pisanie profesjonalnych artykułów sponsorowanych na popularnych portalach czy blogach. Za to wszystko przecież trzeba płacić. W większości przypadków udaje się wygenerować całkiem fajne pozycje, generujący rzeczywisty rch - ale nie zawsze.

Warto również być obecnym na różnego rodzaju portalach społecznościowych. Facebook, twitter wiadomo - ale Instagram zyskuje na popularności.

Odsyłam do artykułu: https://minicrm.pl/blog/jak-budowac-marke-z-instagramem-praktyczne-wskazowki/ - kilka ciekawych porad w tym zakresie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się

Edytowane przez Mojegenju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prowadź ciekawego bloga - grupa odbiorców znajdzie się sama, gromadź dodatkowo fanów, promuj bloga i powoli pójdzie do przodu smile.png zyska na tym też strona która pojawi się w wynikach wyszukiwania na frazy związane z blogiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklamy na facebooku są bardzo dobre. Tam teraz siedzi tak na prawdę najwięcej użytkowników i firm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie można się zniechęcać potrzeba czasu to jest najważniejsze. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś sam próbowałem pozycjonować stronę ale szczerze to średnio mi to wychodziło.Obecnie korzystam z usług firmy zajmującej się pozycjonowaniem stron internetowych i efekty są znacznie lepsze niz samodzielne działania. Jest to ta firma: http://www.pozycjono...ch.pl/��.��Ceny nie są takie wysokie bo płaci się tam jedynie za efekty a nie za to,że jedynie pozycjonuja stronę. W niedługim czasie muszę przyznać również ,ze wskoczyła na dobre pozycje.

 

Jeżeli pozycjonowanie ogranicza się do jednej strony to naprawdę warto korzystać z agencji? Nie mówię tutaj o specjalistach ale pozycjonowanie niektórych firm ogranicza się do dodania stron do kilku katalogów, porobieniu kilku linków na forum, dodaniu kilku komentarzy na blogach no i może jakieś linki z zaplecza. Optymalizacja strony? W większości dodatkowo płatna

Wydaje mi się, że jeśli mamy skorzystać z agencji, która będzie robić tylko powyższe rzeczy to dlaczego nie możemy zrobić tego samemu i wydać pieniądzy lepiej.

 

Strona firmowa ma nie być statyczną wizytówką, a centrum spotkań - czyli tak jak forumowicze pisali wcześniej wartościowe blogi, poradniki, listy top 10. Unikalne teksty można kupić (wcale niedrogo). Można również zrobić sieć blogów oplatających stronę główną plus wykupić artykuły z linkami na stronach o dużym zaufaniu google. Moim zdaniem lepiej zainwestować kasę w coś takiego niż płacić ją agencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metod reklamy jest cała masa.

 

Począwszy od content marketingu, przez remarketing, e-mail marketing po buzz marketing. Wszystko zależy od branży.

 

Jeśli masz sklep internetowy to warto pomyśleć o pozycjonowaniu szerokim (ang. long tail).

 

Ale to wszystko nie ma sensu, jeśli nie masz dobrze zoptymalizowanej samej strony internetowej - sprawdź współczynniki Google Page Speed Insights, Gtmetrix, sprawdź stronę w jakimś darmowym audytorze online (jakiś Seoptimizer albo podobne).

 

 

Kilka fajnych wskazówek dotyczących SEO znajdziesz na stronie http://biznesowa24.pl/promocja-firmy-w-internecie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie największy ruch na stronie zaczął się po wdrożeniu audytu seo :) Znalazłem bardzo ciekawą ofertę na https://nomac.pl/audyt-seo i postanowiłem z niej skorzystać! Z perspektywy czasu muszę przyznać, że była to najlepsza inwestycja jeśli chodzi o marketing i reklamę :) Zaobserwowałam stały wzrost pozycji strony w wyszukiwarce oraz poprawę szybkości ładowania się strony. A do tego dostałam analizę najbliższej konkurencji, co było bardzo przydatne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku ruch był potrzebny natychmiast, więc zainwestowałem w AdWords. Jeśli jednak możesz poczekać to SEO będzie zdecydowanie bardziej opłacalną inwestycją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zadbać o to, żeby dotrzeć do potencjalnych klientów. Pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach jest bardzo ważne, ale to tylko część tego, co możesz zrobić. Odpowiednio poprowadzony marketing internetowy może pomóc Ci osiągnąć sukces. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nim czegoś więcej, to istnieje sporo artykułów na ten temat, np. ten -  https://www.pozycjonusz.pl/marketing-internetowy-a-seo-sem/ Proponowałbym zwrócić się do agencji, która profesjonalnie się wszystkim zajmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruch na stronę można sciagnąć za pomocą artykułów publikowanych na innych portalach powiązanych tematycznie. Możesz go dodać na przykład tu dodaj artykuł seo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...