Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
metro-metrowska

Skrypt do prowadzenia sklepu internetowego

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się aby w niedługim czasie postarać się o dotację z PUP i uruchomić e-sklep. Robiłam rozeznanie i z tego co się dowiedziałam to najpopularniejsze są te darmowe. Jaką macie opinię na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy myślimy o e-sklepie na początku myślimy o PrestaShop, Magento, czy komponencie do Joomla czyli virtuemart. Ale spójrz na te profesjonalne skrypty - żadne z nich nie jest oparty na Presta itd.

Dotacja z PUP jest całkiem fajna - ale zainteresuj się również funduszami europejskimi. Jeżeli dobrze napiszesz projekt to spokojnie otrzymasz minimum 40 tys zł

A wracając do skryptu to poza powyższymi sprawdź jeszcze 2ClickShop. Działa w technologii RWD - czyli jest przyjazny użytkownikom tabletów, smartfonów. A ta grupa internatuów powiększa się z roku na rok w tempie wykładniczym. Poza tym 2ClickShop może być zintegrowany z ERP Real-Time, w pełni automatyczna integracja z allegro... Więcej funkcjonlaności znajdziesz na poniższej infografice. Tutaj masz pdf z wszystkimi funkcjonalnościami tego oprogramowania - link.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zerknij sobie tutaj - masz porównanie skryptów płatnych oraz tych darmowych .Sam raczej proponowałbym zainteresowac się skryptem darmowym. Taka Presta jest bardzo prosta w obsłudze i jednocześnie bardzo praktyczna tak więc na pewno będziesz z niej zadowolony. Moja żona obecnie prowadzi niewielki sklep internetowy i zdecydowała się właśnie na prestę. Brała oczywiście pod uwagę wiele platnych skryptów ale jest to bardzo duży koszt. Już lepiej te pieniądze przeznaczyć na towar.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Darmowe niestety nie mają wszystkich opcji, jakie tak naprawdę są dostępne. Według mnie najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie stworzenia strony. Płacimy za to, ale mamy pewność, że wszystko jest zrobione profesjonalnie. Chciałabym Ci polecić zerknięcie na stronę http://www.themeforest.net.pl. Tam poznasz wszystkie szczegóły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi