Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
ewcik125

[max2700]Laptop dla dziewczyny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o pomoc w wyborze laptopa bądz ultrabooka. Nie może mieć mniej niż 13'', ma służyć głównie do surfowania po internecie. Ma być ładny i oczywiście dość solidnie wykonany ;) Zastanawiam się nad dwoma modelami:

http://www.oleole.pl/laptopy-i-netbooki/sony-vaio-sve14a2m6ew-w8.bhtml#opis

lub

http://www.komputronik.pl/product/173865/Komputery/Laptopy_i_netbooki/Lenovo_IdeaPad_U310_Rozowy.html

Bardzo proszę o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj.

Bramka numer 1 (jakość i niezawodność).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Weź sobie popatrz też na tego Asusa. Nie wiem czy w przypadku VAIO część ceny nie stanowi prestiż marki Sony, choć jest to tez dorby sprzet. Natomiast ten Asususik jak dla kobiety moim zdaniem jest idealny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja właśnie zastanawiam się nad zakupem nowego laptopa, więc na pewno sprawdze sobie Wasze propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak do surfowania po Internecie, to wcale nie jest potrzebny mega mocny sprzęt. Ważna jest za to porządna bateria i dobry wyświetlacz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nieco droższa opcja ale dobre parametry: Asus zenbook:

Ekran: Touch screen, 15,6-calowy,HD (1366 x 768) 16:9

Grafika: NVIDIA GeForce GTX 1650 Max-Q i Intel Iris Xe Graphics

Procesor: Intel Core i7-11370H 3.30-4.80 GHz,

Pamięć: 16 GB LPDDR4X

Dysk: 1T SSD M.2 PCIe

Waga: 1,9 kg

Porty: 1 x USB 2.0 Type-A, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C, 1 x HDMI 1.4, 1 x gniazdo audio mini-jack 3,5 mm typu combo, 1 x wejście zasilania DC, Czytnik kart micro SD

https://conowego.pl/rankingi/najlepsze-laptopy-do-domu-wybieramy-nasze-top-5-105010

Na stronie jest zresztą dobre aktualizowane porównanie laptopów do domu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Laptop musi być szybki, niezawodny. Najlepiej jak w miarę zgrabny, nie za duży, dla mnie też to było ważne. Opcji jest dużo, na pewno coś odpowiedniego wybierzecie dla siebie. Może tak coś od Acer? Myślę, że acer nitro 5 to całkiem dobry wybór. Ja kupowałam właśnie tego laptopa córce na studia i jak do tej pory to sobie go chwali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi