Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Chcę kupić ten telefon w abonamencie w sieci Play. Cena wydaje mi się przystępna koszt 99zł. Tu mogę wydać do 250 zł.

Ma ktoś ten telefon i jak się sprawuje. Możecie polecić również co innego,dobrze by było jak byłby na systemie Android.

W sumie to więcej pisze sms niż rozmawiam,a do internetu też może być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Androidzie to zdecydowanie najlepsze są moim zdaniem HTC, ale też ciężko je dostać w jakieś normalnej cenie, a już szczególnie od operatorów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak wiem ale HTC ma też sporo telefonów z Windows Mobile ale ten system mnie specjalnie nie interesuje,jak i Symbian.

Ten drugi system ma bardzo dużo niepochlebnych opinii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a nie lepiej od razu xperię 10? Ma znacznie większy wyświetlacz, co pozwala używać go do wielu, wielu różnych, interesujących rzeczy ;) Chyba, że zależy Ci na tym, by smartfon był poręczny i zgrabny. Choć tutaj wydaje mi się, że stosunek ceny do jakości xperii X8 jest ledwie dostateczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Patrząc na cenę w Skąpcu to zdecydowanie x10 jest lepszym wyborem.

Nie wiem czy dostanę ją w abonamencie 49zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczytałam się o Xperiach i powiem wam,że nie wiadomo dlaczego,pomimo iż starsza ma mniej błędów i chyba coś musi leżeć na rzeczy,że zamiast facet w sklepie zarobić i wepchnąć mi X10 odradzał zakup tego modelu,pomimo iż ma estetyke wyższą od X8...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi