Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
ujmnhy

Android market czy lepszy od app store

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam sobie kupić telefon albo z Androidem, albo z systemem Apple. Chcę wybrać taki, w którym jest łatwiejszy dostęp różnych aplikacji (darmowych), co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie błędem jest wybieranie komórki zwracając tylko na to uwagę. Jednak skoro tak chcesz:) Apple ma w swoim sklepie zdecydowanie największą ilość aplikacji i to na prawdę różnych, jednak większość z nich jest płatna, co dla mnie jest minusem. Za to Android market, który zajmuje drugie miejsce pod względem ilości aplikacji, ma ponad połowę aplikacji darmowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisałeś to o wiele lepiej prezentuje się Android Market, który ma większość darmowych aplikacji. To by mi najbardziej pasowało. Oczywiście nie będę wybierał telefonu tylko po systemie jaki ma. Inne rzeczy jak wydajność i wyświetlacz też się liczą:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już wybierasz po dostępności aplikacji to wybierz Appstore. Jest tam kilka razy więcej aplikacji niż w Android Market, a poza tym sa one o wiele tańsze. Poza tym nie wiem czy wiesz ale tak wiele darmowych aplikacji jest na Android tylko dlatego, że mają niedopracowany sposób pobierania opłat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe z tym niedopracowanym systemem pobierania opłat ;]

 

Generalnie Android Market w Polsce to tylko darmowe programy - jak na razie nadwiślański (czy jak niektórzy sądzą dziki) kraj nie dostąpił zaszczytu kupowania aplikacji. Nie wiem jak jest w przypadku AppStore, ale z tego co słyszę, to chyba Polacy mogą spokojnie wydawać swoje pieniążki na wybrane pozycje.

 

Swoją drogą jeśli chodzi o wybór system operacyjnego w smartfonie, sklep z aplikacjami byłby dla mnie chyba ostatnią rzeczą o której bym pomyślał ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używałem Tutu app store przez długi czas ze względu na to, że pozwala mi bezpłatnie instalować płatne aplikacje z Google Play i App Store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno lepsza weryfikacja dodawanych aplikacji w App Store wpływa na poziom rynku. Za to Google ma dużo bogatszą bibliotekę i łatwiej wystartować tam jeżeli tworzysz sam aplikacje.

 

 

 

 

Aplikacje mobilne Opole - it-develop.pl

Edytowane przez Tatstinnos2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie lepszy, więcej opcji jest, więcej produktów. App Store ma trudniejszy dostęp dla aplikacji, przez co mimo że są niekiedy lepszej jakości, to jest ich za mało moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Internecie jest bardzo dużo porad w tym zakresie. Sądzę, że bez trudu się coś znajdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. A znacie jakies serwisy z newsami o najlepszych propozycjach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasciwie to w kazdym z tych wymienionych sklepow znajdziesz to czego szukasz. Teraz na rynku oprogramowania jest istny boom ze wzgledu na duzy popyta takich produktow. Na dobra sprawe mozna stworzyc program darmowy z platnymi reklamami i miec zawsze jakis tam zarobek. W sieci jest przeciez cala masa poradnikow jak sie za to zabrac. Jeszcze jak mamy kogos do wspolpracy to pojdzie o wiele szybciej. Odnosnie pytanie o strony na jakich mozna znalezc duzo nowinek na ten temat to z pewnoscia znajdzie sie kilka wartych uwagi. Sam przegladalem pare i chyba najbardziej do gustu przypadlo mi mobileclick.pl poniewaz mozna tam tez znalezc sporo wiadomosci z zakresu innowacji jakie sa serwowane w nadchodzacych smartfonach. Od zawsze jestem entuzjasta dlatego staram sie wymieniac co rok swoj ulubiony gadzet. Oczywiscie nie jest to takie proste .. trzeba sie sporo naczytac i zadac pytanie na sam koniec pt. co wybrac. Jakby ktos potrzebowal porad to piszcie tutaj albo priv.

 

Edytowane przez kamilszmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako największy fan Apple, muszę powiedzieć (a mam porównanie z Androidem), że system z jabłuszkiem działa doskonale. Wiem, że cena urządzenia i serwis iPhone Warszawa cennik nie zawsze zachwycają (jest nieco drożej), ale z doświadczenia wiem, że dobrze utrzymany, często konserwowany sprzęt doskonale działa i nie ma z nim większych problemów. Zarówno w telefonie jak i na Macbooku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...