Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
laskasub

Asus G73Jh

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś komentarze co do niego? Zamierzam sobie kupić i chcę poznać słabe i mocne strony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest to już naprawdę profesjonalny sprzęt dla graczy. Oczywiście co widać po cenie. Wyposażony jest w najmocniejszego Radeona i bardzo dobre, nowoczesne procesory Core i5/i7 Intela. Praktycznym gadżetem jest guzik przełączający laptopa w tryb turbo, który zwiększa przede wszystkim taktowanie procesora. Obudowa jest bardzo ciekawie zaprojektowana, bazuje na myśliwcu Nighthawk. No i ten guzik do wyłączenia podświetlenia (szczególnie przydatny jak ktoś lubi pogiercować w nocy). Ogólnie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym się tak ceną nie sugerował, że to jest sprzęt dla graczy. Bo jest ona stosunkowo niska jak na jakość jaką oferuje. I to jest pierwszy plus tego sprzętu. Drugi to matowa obudowa, bardzo przydatna w laptopach:). A to wszystko potwierdzają same pozytywne opinie w polskich i zagranicznych serwisach internetowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To mnie dziwi w tym laptopie, że wszystkie opinie na jego temat są pozytywne, czyżby Asus stworzył sprzęt idealny:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprzęt jest dobry i przez wszystkich polecany, ale czytałem że zdarzają się wady fabryczne. Czasami spacja nie działa jak trzeba, podświetlenie również. Podobno BIOS jakiś niedorobiony. Czy ktoś spotkał się z czymś takim?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak się dokładniej na forach poszpera, to można spotkać wiele postów mówiących o tych wadach. Jednak myślę, że takie rzeczy zdarzają się wszystkim producentom, więc nie ma co się zbytnio przejmować, że to akurat trafi na wasz egzemplarz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak myślę, że wadliwe modele zdarzają się wszędzie, po prostu trzeba mieć szczęście i na takiego nie trafić. Poza tym nawet jak trafisz to przecież masz 2 lata gwarancji, więc z tym nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi