Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
anoda

Nowy Xbox

Rekomendowane odpowiedzi

Xbox 360 Slim jest trochę węższy od poprzednika, ale za to dłuższy. Microsoft trochę popracował na estetyką urządzenia, teraz bardziej przypomina Playstation. W środku niczym szczególnym się nie wyróżnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poprawiono wygląd. Potem Wi-Fi i zwiększono pojemność dysku. Port USB z przodu ma ułatwić np. przenoszenie save'ów do kumpli. Jakoś dużo tych różnic nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Różnice są odczuwalne w codziennym użytkowaniu, mimo iż to zabiegi czysto kosmetyczne. Slim ma większy dysk, dotykowe przyciski, Wi- Fi, specjalne wejście pod Kinecta, jest mniejszy od starszych braci i wygląda przyjemniej, lecz jest bardziej podatny na kurz. Komfortem jest to że działa o wiele ciszej, po zainstalowaniu gry na dysku praktycznie nie słychać działającej konsoli. Wejścia USB na przednim panelu posiadały również starsze wersje więc nie jest to nowość- tak jak twierdzą użytkownicy we wcześniejszych postach. Osobiście polecam Slima wszystkich którzy zastanawiają się nad kupnem pierwszej konsoli. Jeśli ktoś jest już posiadaczem Xboxa myślę że zamiana na ten model nie jest konieczna, aczkolwiek wszystko wedle własnego uznania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam slima i jestem w pełni z niego zadowolony. Wiadomo, odstaje już od One'a, ale i tak jest super :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi