Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
xmaster

Bezpłatne antywirusy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja korzystam obecnie z darmowej Aviry, ale zastanawiam się czy nie doinstalować SecureAPlus http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/antyspyware/SecureAPlus.html jako dodatkowe zabezpieczenie. Czytałem dość pozytywne opinie o SAP jednak nie jestem do końca przekonany. Czy ktoś tu testował ten program i może się wypowiedzieć nt. jego skuteczności?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem przekonany do darmowych, więc nic Ci z nich nie polecę. Działałem kiedyś na darmowych, oczywiście, chyba jak każdy, ale po tym jak mi padł system przez Trojana i ledwo udało się dane odzyskać to już podziękuję jednak... Teraz mam G DATA, w klucz-system dałem niecałą stówkę za dwa lata licencji. Jak się przeliczy na 24 miesiące to bardzo opłacalna sprawa i ma się pewność, że zatrzyma syfki chcące zaprzątnąć spokój ma moim lapciu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdata to aktualnie chyba najlepsza opcja antywirsowa, ja się na tego antywirusa zdecydowłem bo sam jestem sobie szefem i przez mój kompter wszystkie maile przechodzą, pliki dla klientów dodatkowa ochrona się zawsze przyda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy teraz aktualny bezpł. antywirus ktoś może polecić ?

pozdrawiam

helpik24.pl - sklep medyczny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielkie dzięki za ciekawe porady w tym temacie! Myślę, że z całą pewnością przyda mi się to :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na początek warto skorzystać z darmowego miesiąca od Avasta, a potem rozejrzeć się za jakimś darmowym antywirusem lub też takim, który oferuje pewien czas próbny i sprawdzić jak działa na naszym laptopie lub komputerze a dopiero potem wybrac jego pełną wersję.

Edytowane przez NIkolnet_pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja od roku mam podstawową wersję darmowego Avasta i póki co jest wszystko ok ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bezpłatne to znaczy, że dziurawe pewnie i przepuszcza mnóstwo wirusów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi