Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Facek

Edytor dźwięku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panów, na starym PC bawiłem sie z Piano FX ale by był lepszy efekt to w sterownikach AC 97 miałem taki jakby mikser co mogłem np robić echo albo były już gotowe ustawienia np Arena albo pod wodą i wtedy wszystkie dźwięki na PC miały te ustawienia. Obecnie mam nowego kompa i już nie mam AC 97 tylko VIA HD Audio Deck i już nie ma takich fajnych bajerów. I tu moje pytanie, czy są takie programy co bym miał to znów, albo czy da sie jakoś zainstalować tego AC 97 bo instalowałem go ale nie działa. O takie coś mi chodzi tylko to jakiś nowszy jest http://imag.malavida.com/mvimgbig/download/ac97-audio-codecs-4946-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic dziwnego, że nie działa... toż to sterownik dla zupełnie innego kodeka... a że ma jakieś śmieszny equalizer - cóż trudno...

Do odtwarzaczy typu Winamp, itp. są pluginy nakładające efekty lub choćby gotowe ustawienia equalizera...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ale ja niechce by tylko w odtwarzaczu mieć takie dźwięki tylko by wszystko co z kompa idzie, że tak powiem na żywo czy coś takiego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twój obecny kodek też musi mieć equalizera i powinien wyglądać mniej więcej tak:

38610d1259144713-badware-via-hd-audio-deck-via_audio.jpg

W zakładce mixer mogą znajdować się ustawienia modeli środowiska.

Jeżeli panel sterowania wygląda inaczej jak na tym zdjęciu prześlij jego screeny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to włąściwie to samo ale u mnie niema czegoś takiego jak ustawienie modeli a na tym skreenie też tego nie widze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To może się inaczej nazywać, co w takim razie masz w zakładce Mixer?

Jeżeli faktycznie nie ma to pozostaje tylko equalizer, czasem takie "bajery" jak modele środowiska są dodawane w kolejnych wersjach sterowników.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Dodaj nową pozycję...