Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
MTS

[Sprzedam/Zamienię] Płyty z czasopism oraz kilka klasyków

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. :)

Mam na sprzedaż grę Just Cause. Jest to edycja premierowa, oczywiście w oryginalnym pudełku wraz z tekturową wsuwką. W środku - oprócz płyty z grą (DVD) - instrukcja.

Produkt studia Avalanche został naprawdę wysoko oceniony (vide, np: recenzja na serwisie PC Centre) - średnia ocen wynosi około 85%!

Ile żądam za to cudo? Hmmm... Myślę, iż 20zł to uczciwa cena. Jest to dość nowy produkt, w dodatku bardzo dobry. SPRZEDANE (Xardas)

______________________________________________________________________________

 

Sprzedam (ewentualnie zamienię) gry z poniższej listy:

 

1. Jade Empire (XK) - 5 zł

2. Chłopaki Nie Płaczą (Dobra gra [DVD box]; bez filmu) - bo ja wiem... 3 zł? :szczerbaty:

3. Komputer Świat Gry EXTRA - wydanie o grach ekonomicznych (w skład zestaw wchodzą trzy płyty, na których są Capitalism II, Pizza Syndicate, Airline Tycoon Evolution + wiele dem i dodatków [DVD box]) - 5 zł

4. Mashed (wersja z Cyber Gry [kartonowa koperta]) - 5 zł

5. Płyty z "sidiekszynów" z ostatnich kilkunastu miesięcy (nie wszystkie numery!) - 2-3 zł (zależy od wielkości zakupów) za sztukę

 

Zaznaczam, iż koszt przesyłki ponosi KUPUJĄCY!

Przy większych zakupach można liczyć na gry niespodzianki oraz zniżki. :D

 

Pozdrawiam. Czekam na oferty (tutaj lub na Gadu-Gadu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, ze nawet bym wzial... ile przesylka i czy jest mozliwosc wplaty kasy na konto? ;-) Mowie o JC ofc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile przesylka i czy jest mozliwosc wplaty kasy na konto? ;-) Mowie o JC ofc

Generalnie pierwszy raz sprzedaję gry w ten sposób, więc jakiegoś wielkiego obycia w tych wszystkich opłatach nie mam. Z tego co wiem, jest możliwość przesłania danego przedmiotu w kopercie bąbelkowej - ponoć nie jest to drogie, a jest dość bezpieczne. Jeśli znasz jakieś tańsze przesyłki, masz kilka porad to napisz. Czy ja na poczcie również muszę coś zapłacić, nawet jesli koszt przesyłki pokrywa odbiorca?

 

Posiadam konto bankowe, bez problemu można przelać pieniążki. :)

Konkretniejsze (np: numer konta i adresy) informacje na PW lub GG.

 

Pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz kopertę bąbelkową i wysyłasz polecony priorytetowy za 5,30zł :) Tak, owszem - płacisz na poczcie Ty za przesyłkę. Koszt przesyłki zawsze płaci wysyłający przy wyslaniu - Kupujący wtedy jednak wpłaca Ci więcej kasy na konto i jest git :) Napisz do mnie na GG: 2828232

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Just Cause sprzedany (Xardas). Czekam na oferty związane z pozostałymi grami, które przedstawiłem w pierwszym poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra doszła, wszystko jak najbardziej OK. :) Szczerze polecam tego Allegr... znaczy się Sprzedawcę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja listy!

Mam nadzieję, że kogoś zainteresują nowe tytuły. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...