Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Havoc

[Sprzedam] Mitsu Lancer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wystawiam na sprzedaż dopiero co sprowadzonego Mitsu Lancera z 90roku. Stara (bądź co bądź piękna) buda.

Zacznijmy od zalet.

Auto bezwypadkowe. Wydaje się, że uderzył o jakiś murek przy cofaniu, albo ktoś się zatrzymał na tyłku, ale delikatnie, konstrukcja nienaruszona. Z przodu zmieniane było mocowanie boku, po stronie kierowcy. Ale najpewniej był po prostu zdejmowany, bo też żadnych śladów po blacharstwie nie ma.

Jak wiadomo silnik japoński to silnik japoński. Przebieg rzędu 170tys. km, oczywiście w/g licznika. Silnik chodzi bardzo ładnie, przyśpieszenie i dynamika jazdy na bardzo dobrym poziomie.

Biegi wchodzą bez problemów. Koła 13", w bagażniku 14" zapas.

Środek w nienagannym stanie. Lekko przybrudzona podsufitka (nie miał jeszcze prania wewnątrz). Fotele nie są wytarte, w stanie idealnym. Jedyne co to brak gumy skóry na drążku zmiany biegów. Regulacja wysokości foteli.

Elektryczne lusterka, szyby manualne.

Samochód przywiozłem z niemiec, lecz na drugi dzień znajomy dostał w spadku nowe auto i sprzedaje swoje Concerto. Jedynym powodem sprzedarzy jest właśnie to, że miałem zamiar wrócić z niemiec taką Hondą, ale nie wyszło.

Samochód przejechał bez zająknięcia 1000km, z czego 200 już w kraju.

Jedyna sprawa to kwestia rejestracji. Takowej nie ma. Jutro będzie opłacona skarbówka. Pozostanie reszta, około 1000zł.

Sprzedaję go po kosztach ze względu na sytuację. Za 2000zł może być już Twój.

Zapraszam na oględziny do Skarżyska-Kamiennej (trasa 7 Kielce-Radom).

Zdjęcia dla zaintersowanych na maila.

21195307480cc673b11bf.jpg

p.s. ubezpieczenie jeszcze na 3tygodnie, tablice 5dniowe, ale jest ubezpieczenie, wiec można się poruszać teoretycznie ;)

Kontakt

Nr. telefonu 793008015

@ havoclp[małpa]gmail.com

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A do takiego auta to jakie polecasz ubezpieczenie? Bo szukam dobrej oferty dla mojego a nie wiem sama jaką wybrac. mam. Tutaj https://beesafe.pl/ubezpieczenie-ac/ widziałam że mają niskie składki w porównaniu z konkurencją to może ich bym wybrała?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Dodaj nową pozycję...