Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Siarus

Dexter, najbardziej krwawy serial kryminalny

Rekomendowane odpowiedzi

dexter.jpg

Chciałbym wam polecić fajny serial, momentami okropny i sporo krwi w nim jest, ale jak ma ciekawa fabule i potrafi wciągnąć.

 

krotki opis:

 

Dexter, tytułowy bohater serialu, jest... seryjnym mordercą. Jednak nie zabija on przypadkowych i niewinnych ofiar. W dzieciństwie został przygarnięty przez policjanta Harry'ego, który nauczył go zaspokajać swoje chore pragnienia - nazwał to "kodeksem", który ma zezwalać bohaterowi wyłącznie na karanie osób, zasługujących na to. Od czasu śmierci Harry'ego nie ma nikogo kto znałby mroczną prawdę o Dexterze, nawet jego przybrana siostra Deb, która również jak i on pracuje w policji. Pewnego dnia w sielankowe życie bohatera wkrada się ktoś kto wzbudza jego najszczerszy podziw. Morderca z ciężarówki-chłodni, nazwany tak przez policję, okalecza swe ofiary w niezwykle oryginalny i wyjątkowy sposób. Okazuje się również, że zabójca poszukiwany przez całe Miami, wie zadziwiająco wiele o życiu Dextera - nawet o jego najmroczniejszych sekretach, o których jakby się zdawało, nie wie nikt.

 

Sezon I

 

Odcinek 1 - Pilot

Odcinek 2 - Crocodile

Odcinek 3 - Popping Cherry

Odcinek 4 - Let's give the boy a hand'

Odcinek 5 - Love American Style'

Odcinek 6 - Return to Sender

Odcinek 7 - Circle of Friends

Odcinek 8 - Shrink Wrap

Odcinek 9 - Father knows best

Odcinek 10 - Seeing Red

Odcinek 11 - Truth Be Told

Odcinek 12 - Born Free

 

 

Sezon II

Odcinek 1 - It's Alive!

Odcinek 2 - Waiting to Exhale

Odcinek 3 - An Inconvenient Lie

 

nowe odcinki wychodzą co tydz. w poniedziałek

 

Jeśli ktoś ogladał/ oglada to zapraszam do dyskusji :]

Edytowane przez Qba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsze słysze, ale z chęcią bym zobaczył, o czym to w ogóle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś taka bajka leciała na Carton Network :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Dokladnie, kiedy leciala taka bajka i wlasnie przez to bardzo dlugo nie chcialem ogladac tego serialu i ktoregos dnia sciagnalem sobie odcinek i okazal sie bardzo ciekawym serial, lecz troche mrocznym i morderczym. ALe naprawde wartym uwagi. Duzo bardziej podoba mi sie od Lost`ow i Herosow. Wedlug mojej oceny na 1 miejscu jest PB a na 2 Dexter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Kurde! Ogladnalem 1 i 2 odcienk, film sie rozkreca, nie est tak dobry jak prison, ale tez spoko :). Jak narazie az tak duzo drastycznych scen nie bylo, i nie jest przerazajacy, czasami nawet jest smieszny, spoko film, zalatwiam sobie juz nastepne odcinki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jestem juz po calej pierwszej serii, oraz po 3 odcinkach drugiej :). Wlasnie przymierzam sie do ogladania 4 odcinka.

 

Film jest fantastyczny, wszystkim polecam, oraz zapraszam do kometowania!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Również obejrzałem pierwszy sezon - film bardzo ciekawy. Co prawda główny bohater jest mordercą - ale to postać pozytywna :o Już zabieram się do kolejnych części. Akcja filmu bardzo wciąga <+5>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Również obejrzałem pierwszy sezon - film bardzo ciekawy. Co prawda główny bohater jest mordercą - ale to postać pozytywna :o Już zabieram się do kolejnych części. Akcja filmu bardzo wciąga <+5>

Popieram, popieram! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Fajny serial, choć drugi sezon wiał nudą. Końcówka wcale nie taka emocjonująca.. Pierwszego sezonu była lepsza ;) Ale serial oczywiście na plus.

PB zostaje niepokonane.. (nie biorąc pod uwagę 3 sezonu).

 

Polecam, niedługo ma być na TVN-ie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście sezon 2 o wiele bardziej mi się podobał. Czekam na ostatni sezon 3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Osobiście sezon 2 o wiele bardziej mi się podobał. Czekam na ostatni sezon 3 :)

Wlasnie, a propo sezonu 3... Wie ktos kiedy premiera? Bo nigdzie na glownej stronie dextera nic nie moge wyczytac.... Tylko smieszne glosowania, "co byscie chcieli, zeby sie stalo..."...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie będzie jak w książce - film jest na podstawie książki (3 tomy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

No wlasnie ale ciezko dostac ta ksiazke, kiedys widzialem 1 i 2 tom na allegro. Chetnie bym kupil ta ksiazke, jak macie namiary na jakas ksiegarnie w lodzi lub warszawie gdzie ja dostane to dajcie znac ! dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Też chętnie przeczytalbym - z reguły książki są ciekawsze niż adptacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Sam już nie wiem - byłem przekonany ze to trylogia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

No wlasnie tez mnie to troszke zastanawia. Jednak w jez. ang. sa tez inne ksiazki o dexterze, wiec moze tylko te 2 zostaly przetlumaczone. Ale w takim razie jak sa tylko 2 ksiazki, to 3 sezon bedzie o czym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Trochę poszperałem w necie - z tego co widzę to są dwie książki - więc nie mam pojęcia o czym będzie 3 sezon - nie mniej jednak chciałbym, aby Debra dowiedziała się kim jest <_< Jestem ciekaw reakcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

No wlasnie, ale jezeli to jest napisane na podstawie 2 tomow ksiazki to powinno sie juz skonczyc, chociaz nie czytalem ksiazki wiec nie wiem dokladnie, ale po sesji przeczytam :) 30 zl za 2 ksiazki to dobra cena. Tylko zeby 3 sezon nie byl wymyslony przez rezysera i pozneij bedzie 4 i 7 sezon. Dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Wlasnie, korzystajac z okazji kolegii archeologa, zapytam, zy juz ktos cos wie o 3 sezonie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Najlepszy serial ever - znowu ogladalem pierwsze dwa sezony :)

 

Poza tym wycieklo do sieci 3x01 - stary, dobry Dexter. A koncowka miazdzy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Najlepszy serial ever

 

PB winien czuć się zdradzony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

biorąc pod uwagę całokształt :) IMO jakby PB mial trzy sezony to... bylby najlepszym :] However, PB jest genialny do czasu, Dexter trzyma swietny poziom caaały czas ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Chociaz PB teraz w 4 sezonie jest duzo lepiej niz w 3. Ale i tak dexter trzyma bardziej napiecie. Szkoda ze teraz to juz wizja bardziej scenarzystow, bo nie jest juz na podstawie ksiazki. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...