Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Qdi

Sport

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, na meczu nie byłem, mogę jedynie powiedzieć co widziałem w tv. Zgadza się, wybiegła tylko grupka pseudo-fanów, ale niestety reszta nie zrobiła właśnie nic, by ich powstrzymać (nawet sam komentator telewizyjny to zaznaczył). Najgorsze jest to, że tych kilku debili (bo ciężko tu o inne określenie) wyrabia opinię wszystkim kibicom danej drużyny. Tylko po co to komu? Wg mnie powinni identyfikować tych osobników i 'nagradzać' ich dożywotnim zakazem wstępu na stadiony piłkarskie. Inaczej się huligaństwa wyeliminować nie da, bynajmniej nie przez nakładanie kar finansowych na kluby ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tommy, ale jedno musisz przyznać. Oprawa była ZAJE***TA!! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
powinni identyfikować tych osobników i 'nagradzać' ich dożywotnim zakazem wstępu na stadiony piłkarskie. Inaczej się huligaństwa wyeliminować nie da, bynajmniej nie przez nakładanie kar finansowych na kluby ;/

Zgadzam sie w 100%.

BTW dzisiaj w telewizji widziałem grupkę 'kibicow legii krzyczącą bodaj ''I-T-I - OBCIĄGAJ'' :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

myślę że raczej krzyczeli i-t-i spie***laj ale to już szczegóły :P

aha no i oczywiście ja też uważam że tych co robią burdy na stadionie powinno się zamykać. SKLW zrobiło fajne przedstawienie (racowisko) a któryś idiota wykorzystał racę do rzucenia w Wiślaków. No cóż są ludzie i parapety.

Edytowane przez MANIAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może się nie znam na sporcie, a piłki nożnej szczerze nie lubie :P Ale ja nie wiem co kibice mają do tego zielonego ufoludka Spielberga ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kilka lat temu ludzie organizowali zawody w wyrywaniu krzesełek, a teraz bardziej kręci ich szykanowanie czarnoskórych graczy - świat poszedł naprzód jak powiedział kiedyś bohater pewnej nie znanej książki...

Nie uogulniajmy. Większość polskich klubów wraz z kibicami przyjmuje z otwartymi ramionami afroamerykanów, czy przedstawicieli innej rasy. Kilku zwyrodnialców i rasistów nie powinni wpływać na obraz całego polskiego kibicowania. Choć jest wręcz odwrotnie.

A co do bohatera nieznanej książki... Wydaje mi się, że zna ją więcej osób niż przypuszczasz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mów, że też czytałeś ''Mroczną Wieżę'' ? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O tym wypowiedziałem się już w recenzji 'Rolanda'. :) Twojego autorstwa nawet :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fakt, nie zauwazylem :)

BTW: ''Czemu nie lubicie legii? - A wiesz, wszędzie jest tak, że nie lubi się klubów ze stolicy. Na przykład w niemczech nikt nie lubi Bayernu Monachium'' :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fakt, nie zauwazylem :)

Na przykład w niemczech nikt nie lubi Bayernu Monachium'' :D

Czy pisanie "Niemczech" małą literą jest przejawem skrywanej zawiści do tego narodu? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy pisanie Oveclocked z bez literki ''k'' nie jest przejawem bycie dzieckiem neostrady? :P :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czy pisanie Oveclocked z bez literki ''k'' nie jest przejawem bycie dzieckiem neostrady? :P :D

Nie to jest po prostu wyróżnianie się z pośród innych Overclocked'ów brakiem literki "c"... Aż dziwne, że na to nie wpadłeś. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Genialne :D

Dobra, uroczyście oświadczam koniec offtopa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piękne bramki w finafe Pucharu Ekstraklasy i zasłużone zwycięstwo Groclinu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co tu dużo mówić, wynik mnie szczególnie nie cieszy (wolę Legię) acz zwycięstwo zasłużone. Można rzec, że to był pogrom ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co tu dużo mówić, wynik mnie szczególnie nie cieszy (wolę Legię) acz zwycięstwo zasłużone. Można rzec, że to był pogrom ;)
Eeee tam... Legła Warszawa :P

Swoją drogą świetnie zaprezentował się Majewski (genialne podania!). Szkoda też, że Sikora a nawet Lato nie znaleźli się w kadrze na ME... ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za godzinę zaczynamy... ech... :D

final2.png

A tak w ramach wspomnień... link do skrótu finału CL 98/99: długość: 6 min, rozmiar : 23 mb [klik] ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Glory, glory ManU! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MANU!!!!!!!!!

YEAHA!!!!!!!!!!!!!

JAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szkoda mi Terry'ego i Lamparda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie moge. Co za gupi Manchester :) Wolałem Chelsea, ale przynajmniejmecz był emocjonujący :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szkoda mi Terry'ego i Lamparda.
A mnie nie! :angry:

ba8878a758b87ea97e86f826979a9bbc,21,1.jpg

MANCHESTER UNITED!!! :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też bardzo się cieszę z wyniku, ale zgodzę się z Xardasem - mnie też było szkoda Terry'ego, gdyby się nie poślizną Chelsea by wygrała.

Tak czy siak - ManUtd !!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

swoją drogą wiedziałem, że ta pseudo gwiazda Ronaldo nie trafi :P

kibicowałem Chelsea FC ale cÓż...

edycja dla poprawności ;)

Edytowane przez AndrzejSnk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedyna osoba której mi szkoda to Avraham Grant. A całą resztę niebieskich grajków mam głęboko... :P

cuż...
;) Edytowane przez Tommy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...