Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
darek_dade

Polskie litery w angielskim windowsie

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie... glupio bylo jak jacys znajomi przychodzili i jak dosiadywali do mojego kompa to nie mieli pojecia co robic, bo ich znajomosc polskiego... nie znaja polskiego przeciez oczywiste. Zainstalowalem wiec windowsa angielskiego, ale nie chcem tracic polskich liter. Tymbardziej, ze jak ktos pisze do mnie na gg to sie krzaczki pojawiaja i jest glupio. Czy mozna sciagnac polskie litery do windowsa (nie wiem jak inaczej spytac)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapytaj Geo :)

Mam identyczny problem :(

Ale kiedy piszesz do kogos kto ma windowsa po polsku on widzi normalne literki :)

Takie szczescie w nieszczesciu :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zapytaj Geo :)

Mam identyczny problem :(

Ale kiedy piszesz do kogos kto ma windowsa po polsku on widzi normalne literki :)

Takie szczescie w nieszczesciu :/

Ja już sobie poradziłem... Wszystko jest w panelu i ustawieniach regionalnych. Trzeba wszędzie ustawić Polish, i klawiaturę polski programista i jest git.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak mam podobny prablem ale ale w ustawieniach nie ma polish "programisty" tylko samo polish wiec i tak jest kapa, bo zeby miec "ł" musze wciskac "Caps Lock"+"shift"+"Ctr" nie pytajcie jak to działa ze jest ł - ale działa. mimo to nie pod "palce" mi wbijanie takiego ł :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Clamoor

poszukać wersji windowsa 4 dominicanes

specjalna wersja windowsa zrobiona na specjalne zamówienie dominikanów, jednym kliknieciem zmienia sie np cały interfejs jezykowy :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co to jest??? :blink: :blink: nie poprostu jakiegos pakietu jezykowego albo cos w tym stylu do sciagniecia??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi