Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

SlideRox

Użytkownicy
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O SlideRox

 • Tytuł
  Jestem tu nowy
 1. Trochę się przejęzyczyłem Powinno być jedną z najbardziej oczekiwanych, szczególnie w gatunku szhooterów. Nie zgodzę się. Wiele ciekawych i nowych rozwiązań będzie w Crysisie. Ale jak to się sprawdzi w praktyce, zobaczymy po premierze.
 2. Crysis, najbardziej oczekiwany chyba tytuł tego roku, powoli nadchodzi. Zastanawiam się, kto z nas będzie mógł pozwolić sobie na tę grę. Trochę bezczelnie, za co z góry przepraszam, zareklamuję także nowy filmik, który dziś pojawił się w GameHot.pl. Co prawda, taka Video Zapowiedź może przydać się głównie tym, którzy o Crysisie jeszcze wiele nie wiedzą, ale materiał jest ciekawy. Można go zobaczyć tutaj: Crysis - Video Zapowiedź Crysis ma olśniewającą grafikę, ale prawdopodobnie większość z nas będzie mogła się z nim zapoznać trochę później, tzn. w kilka dobrych miesięcy po premierze, gdy będziemy zmieniać sprzęt na lepszy i to taki, który bez problemu pociągnie grę. Dodatkowo martwi mnie multi - zazwyczaj dobre wieloosobówki miały w sposób znakomity przygotowany kod gry, dzięki czemu spokojnie można było grać przez sieć. Tutaj mam obawy, że może być inaczej.
 3. SlideRox

  Wiedźmin / The Witcher

  Ja śledzę i czekam z niecierpliwością na premierę. Mam nadzieję, że im wyjdzie i trzymam kciuki. Nie chciałbym, aby kolejna polska gra została zmiażdżona na Zachodzie albo że będzie oceniona jako średniak. Wiedźmin, przy tym, co widziałem i w co grałem (beta), może odnieść sukces. O ile poprawili wszystkie błędy. Kluczem będzie na pewno fabuła i ciekawy sposób walki. Ten ostatni, mam małe obawy, może zostać źle przyjęty przez cierpiących na nerwicę hack'n'slashowców. No nic, zobaczymy. Wkrótce premiera. Tymczasem polecam obejrzeć polską Video Zapowiedź: Wiedźmin (The Witcher). W środku także sporo materiałów video o Wiedźminie.
 4. Może i bez sensu, ale byc może kogoś taki materiał zainteresuje. Z pewnością zaś nie jest to, jak mówi Syde_Syrius, reklama konkurencyjnego serwisu. Bo nie jest to konkurencyjny do PC Center serwis. Raczej chodziło mi o zaciekawienie przygotowanym przez zespół materiałem, tym bardziej że ludzie robią to dla pasji, w formule community. No ale oczywiście może by takie podanie linka różnie zrozumiane, więc w przyszłości nie będę więcej zakładał tematów tego rodzaju.
 5. Niektórzy z nas pamiętają czasy Spectruma, Commodore i Amigi. Znamy takie tytuły jak Giana Sister, Rick Dangerous, Green Beret, a potem Another World, Dune 2 czy chociazby Flashback. Ale czy zastanawialiscie sie kiedys, jak narodzily sie w ogole gry "komputerowe"? Czy wiecie kto zainspirowal nasza dzisiejsza pasje? W imieniu zespolu nowego serwisu o grach GameHot.pl, serdecznie zapraszam do obejrzenia wszystkich materiałów VIDEO, a w szczegolnosci ponizszego FILMU: Pong - o tym, jak narodziły się gry I oczywiscie do dyskusji w tym watku. Nasz serwis ma formule community, robimy go w wolnych chwilach, po pracy i oczywiscie dla satysfkacji oraz z pasji.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...