Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

akhtor

Użytkownicy
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O akhtor

 • Tytuł
  Jestem tu nowy

Informacje do profilu

 • Imię i nazwisko
  Danielcio
 1. akhtor

  problem z javascript

  Jeszcze raz wielkie thx
 2. akhtor

  problem z javascript

  Wielkie dzięki Crow. Po odniesieniu tej komendy do mojej ramki wszystko działa tak, jak należy. Dzięki wszystkim, którzy próbowali mi pomóc. Mam jeszcze jedno pytanie: jak zmodyfikować skrypt tak, by po wpisaniu np google.pl naciśnięcie [ENTER] otwierało tą stronkę?
 3. akhtor

  problem z javascript

  co do tego, to też może być. Jednak problem tkwi w tym, że nie umiem ustawic w skrypcie, w jakiej ramce będzie otwierana strona (obojętnie jakiej ramce) co do zwyklych linkow, to jest to banalne, ale w javascript juz nie do konca.
 4. akhtor

  problem z javascript

  Sorki, ale nie za bardzo wiem, o co wam chodzi i ni jak nie potrafię tego zrobić. Chodzi mi o to, by wstawić po lewej menu z linkami oraz tym okienkiem do wpisywania innych adresów. Dzięki temu zabiegowi pomimo klikania na dalsze odnośniki, menu po lewej byloby cały czas widoczne. Jeśli to nie problem, to prosiłbym o gotowe skrytpy (a co do poprawności tego powyżej, to dla mnie ważne jest że działa - przynajmniej częsciowo) a co do php, to wolałbym obyc się bez tego.
 5. Mam taki problem: szukam skryptu, który by po wpisaniu do okna formularza otwierał stronę o dowolnym adresie w pływającej ramce iframe. Mam skrypt, który otwiera mi ją w tym samym oknie (poniżej daję źródło), jednak nie umiem ustawić, by otwierał ją w ramce. jeśli ktoś umie to zrobić, to proszę o opisanie tego w tym temacie. Dokładne źródło pliku z moim skryptem: <HTML><HEAD> <META HTTP-EQUIV="Content-type" CONTENT="text/html; charset=iso-8859-2"> <script Language="JavaScript"> function password (pass) { var password = '' if (password != null){ location.href= "http://" + pass; }} </SCRIPT> </HEAD><BODY> <FORM name="login"> <INPUT NAME="pass" target=okienko onmouseout="password(form.pass.value)"> <IFRAME NAME="okienko" ALIGN=right WIDTH=95% HEIGHT=100% scrolling=yes marginWidth=0 marginHeight=0 frameBorder=0></IFRAME> </BODY></HTML>
×
×
 • Dodaj nową pozycję...