Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

Stany2006

Użytkownicy
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Stany2006

 • Tytuł
  Jestem tu nowy
 1. Witam! Mój nick to Stany2006 a loguje mnie na stronie jako Stany! Bardzo proszę o poprawienie tego błędu!
 2. Mam jeszcze jedno pytanie zauważyłem także że gdy wchodzę w panel sterowania i następnie ekran ustawienia i rozdzielczość ekranu to gdy przesuwam suwak rozdzielczości w lewo i w prawo to w okienku na podglądzie pojawiają się pasy. czy tak ma być czy nie??
 3. Czy ktoś instalował te sterowniki i spodkał się z czymś takim???
 4. Witam chciałem zapytać o pewną rzecz bo nie wiem czy tak powinno być? Podczas instalacji sterowników z płyty (do karty podanej w temacie) o nazwie Forceware drivers 91.47 w połowie instalacji ściemnia się obraz na ekranie na około 2 sekundy a następnie rozjaśnia i dokańcza instalację sterowników. Bardzo proszę o dopowiedź czy to naturalne przy tych sterownikach. Dzieje się tak tylko wtedy gdy zainstaluje się je pierwszy raz na czysty dysk po formatowaniu! Z góry dziękuję za odpowiedź.
 5. Dodatkowo zauważyłem, że gdy ustawię wszystkie opcje na max (aa, filtrowanie tekstur itp.) to w teście 3dmark 2005 tam gdzie jest statek i smok obraz jest ciemny! Statek jest czarny i smok też jest czarny! Proszę o odpowiedź dlaczego tak jest??
 6. Witam chciałem zapyta czy ktoś orientuje się może dlaczego w programie 3dmark 2005 jak testuję tą kartę to np. tam gdzie jest test z drzewem gdy gwiazdka wychodzi z drzewa i drzewo zaczyna świecic oczami to nad drzewem ukazują się białe migające kropki tak jakby "smużenie" czy to normalne przy tej karcie? Karta jest nowa i ustawiona na domyślnych ustawieniach gdy ustawię ją na maksymalnych ustawieniach to ten efekt znika. Bardzo proszę o odpowiedź.
 7. Stany2006

  Grafika

  Nigdzie nie mogęznaleźć takiej opcji. Jak ona się nazywa?
 8. Stany2006

  Grafika

  Karta jest nowiutka i ma chłodzenie silent pipe i się nie przegrzewa! Mam zainstalowane najnowsze sterowniki! Chodzi mi dokładnie o to że idąc np. drogą i patrząc na czołg widzę go wyraźnie natomiast oddalając sie i cały czas patrząc na niego w pewnym momencie następuje jakby takie przeskoczenie i on zmienia kształt podobnie jest z drzewami! widać to tylko jak oddalam się od przedmiotów z jednoczesnym patzeniem na nie!
 9. Stany2006

  Grafika

  Chciałem zapytać dlaczego w grach typu call of Duty 2 czy Battle Fild 2 gdy np. idę drogą wzdłuż drzew to patrząc w dal widzę jak np. tekstury drzew się zmieniają (albo zmieniają trochę kolory albo się "dobudowują") W call of Duty 2 np. jak leży trup na ziemi i patrząc na niego cały czas oddalam się od niego to jego tekstury też się zmieniają! Czy ktoś może mi to wytłumaczyć mam kartę graficzną GF 7600gt 1GB ram Athlon 3500 wszystko ustawione w maksymalnych detalach. Bardzo proszę o odpowiedź!
 10. Witam!!! Podczas gry w Call of Duty wszystko działa idealnie! Natomiast gdy przełącze się w czasie gry na pulpit komputera za pomocą klawiszy alt+tab to kursor myszy ustawia się na środku komputera i nie da się nim ruszyć! Czy ktoś spotkał się z tym zjawiskiem?? Bardzo proszę o odpoiedź!
 11. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego w opcjach karty graficznej gf7600gt nie mogę zmieniać opcji "Granica rozszerzenia" opcja ta jest zaznaczona na szaro i nie da się przestawić wskaźnika na pole włącz. Cały czas jest wyłączona! Bardzo proszę o odpowiedź.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...