Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

jax

Użytkownicy
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O jax

 • Tytuł
  Jestem tu nowy
 1. To fakt że sensor ma kolosalne znaczenie. Akurat w Alkohitach są jedne z lepszych płytek sensorowych, bo nie pakują tam jakiejś chińskiej tandety. A pomiar zawsze łatwo zweryfikować albo z innym alkomatem, albo robiąc testy porównawcze i powtarzalności. Przy dobrych sensorach nie będzie różnicy i rozjeżdżających się wyników w krótkich odstępach czasu.
 2. To fakt że sensor ma kolosalne znaczenie. Akurat w Alkohitach są jedne z lepszych płytek sensorowych, bo nie pakują tam jakiejś chińskiej tandety. A pomiar zawsze łatwo zweryfikować albo z innym alkomatem, albo robiąc testy porównawcze i powtarzalności. Przy dobrych sensorach nie będzie różnicy i rozjeżdżających się wyników w krótkich odstępach czasu.
 3. To fakt że sensor ma kolosalne znaczenie. Akurat w Alkohitach są jedne z lepszych płytek sensorowych, bo nie pakują tam jakiejś chińskiej tandety. A pomiar zawsze łatwo zweryfikować albo z innym alkomatem, albo robiąc testy porównawcze i powtarzalności. Przy dobrych sensorach nie będzie różnicy i rozjeżdżających się wyników w krótkich odstępach czasu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...