Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

Nyczyk

Użytkownicy
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Nyczyk

 1. Nyczyk

  Alkomat

  Najlepiej jakość potwierdza się w użytkowaniu. Nie psuje się i nie rozkalibrowuje się u mnie ponad 3 lata. Znaczy się jest ok
 2. Nyczyk

  Alkomat

  Może być albo co określoną liczbę pomiarów, albo raz do roku. Z tego co pamiętam to nie zdażyło mi się przekroczyć tej liczby pomiarów. Musiałbym się badać chyba codziennie, a tak nie jest. Alkomat w użyciu mam kilka razy w m-cu. Tyle mi wystarczy. Jak czytałem instrukcję to tam wszystko było, jak nie wywaliłem pudełka i gwarancji to Ci napiszę co ile powinno być.
 3. Nyczyk

  Alkomat

  Ja miałem darmową kalibrację w ciągu 12 m-cy od zakupu. Ale jak szukałem info na ich stronie to widziałem że te okresy darmowej kalibracji były też dłuższe. Wysyłałem do firmy, najpierw kontaktowałem się z nimi jak to zrobić. Akurat serwis mają sprawny bo sprzęt szybko wraca. Z tego co pamiętam do dorzucają jakieś potwierdzenie, jakiś wydruk z parametrami. Dla mnie najważniejsze, że działa . 3 lata to sporo jak na alkomat, wcześniejsze nie wytrzymywały nawet roku. Ale były innej firmy.
 4. Nyczyk

  Alkomat

  Teraz to nie problem, praktycznie każdy alkomat tak ma. Zwłaszcza alkomaty elektrochemiczne (sensor), które należy później co jakiś czas kalibrować. Ja mam na swoje potrzeby Alkohit X5. Kupowałem już ze 3 lata temu. Co roku odsyłam na kalibrację. Działa bez problemu.
 5. I tak simsy zawsze będą lepsze niż nieudolne kopie;D
 6. Jeśli smartwach to tylko samsung albo apple. Inne nie mają sensu. Choć i tak bardziej przekonują mnie klasyczne zegarki.
 7. Kiedyś to była gra legenda, teraz jakoś faktycznie nie przekonuje. Podobnie z serią Heroes. W 3 mogłem łupać miesiącami, w nowe kilka godzin max.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...