Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

PiotrekSkalski123

Użytkownicy
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Zawartość dodana przez PiotrekSkalski123

 1. PiotrekSkalski123

  co to jest?

  Zablokują nam dostęp do wszystkiego i nawet Youtuba nie będziemy moli oglądać - jak Niemcy!
 2. PiotrekSkalski123

  Witam

  Cześć wszystkim! Na czym znacie się najlepiej?
 3. PiotrekSkalski123

  Zalany laptop

  Cześć, wiem, że jest już taki temat, ale przejęty przez zagranicznych użytkowników forum. Zalany laptop to dość spory problem, bo w sprzęcie znajdują się bardzo małe elementy, które w kontakcie z wodą po prostu się palą. Tak można stracić płytę główna i wszystkie dane z laptopa, a tego byśmy nie chcieli, prawda? Co więc zrobić, jeśli laptop zaliczy bliskie spotkanie z naszą poranną kawką z mleczkiem? Po pierwsze! Spiesz się. Im dłużej będziesz zwlekał z naprawą komputera po zalaniu, tym większe szkody będziesz miał do naprawy. Na początku koniecznie odłącz laptopa od zasilania i wyjmij baterię. Potem odwróć laptopa klawiaturą do dołu, aby wylać możliwie jak najwięcej płynu. Pamiętaj, żeby nie zamykać matrycy, bo płyn może ją zalać!!! Nie włączaj komputera, nawet jeśli myślisz, że wszystko wyschło! Zanieś laptopa do serwisu lub zdecyduj się na samodzielną naprawę (co może dla niektórych okazać się strzałem w stopę lub kolano, w zależności od informatycznych umiejętności. Samemu trudno będzie Ci ocenić negatywne skutki zalania. Przy okazji możesz też uszkodzić pomniejsze elementy, które nie zostały zniszczone. Pamiętaj, że liczy się czas i delikatność. Luty nie lubią wilgoci, więc komputer najlepiej rozebrać w przeciągu kilku godzin od zalania. Nie ma za co!
 4. PiotrekSkalski123

  Gry dla dzieci

  A ja sam nie wiem, czy gry na konsolę to dobry pomysł. U nas nie ma takiego sprzętu i dzieciaki chociaż nie mają o co walczyć. U nas przyjęło się, że w piątki dzieciaki mają 2h dziennie na grę w gry online: np. tutaj https://grynaprzegladarke.net/ jedno gra w te i te godziny, drugie w te i te i nie ma u nas konfliktów. Oczywiście gry są przez nas moderowane i nie ma serfowania po internecie w czasie gier
 5. PiotrekSkalski123

  W co gracie?

  Cześć Gracze! Szukam fajnej gierki online, PC albo XBOX 360! Podrzućcie jakieś ciekawe pozycje! Dzięki
 6. PiotrekSkalski123

  Jaki dostawca internetu?

  Ja mam Internet z Cyfrowego Plusa i raczej jestem zadowolony. Dużo mniej problemów niż w Orange.
 7. PiotrekSkalski123

  Zużyte tonery i tusze

  Super Rude, że zwróciłeś na to uwagę! B. Wcześniej też wyrzucałem tusze, ale wpadłem na ten sklep, gdzie zawsze kupuje bardzo tanie tusze. Zobaczyłem, że także skupują używane tusze i tonery. Może nie jest to majątek, ale zawsze biorę używane tusze i tonery od rodzinki i znajomych, i wysyłam jedną paczką. Raz w roku zbieram taki pakiet Nie narzekajcie, bo dużo miejsca nie zajmuje, można sobie dorobić i środowisko pozostaje chociaż trochę czystsze. To niewiele, a jednak tak dużo!
 8. PiotrekSkalski123

  Gdzie kupujecie tusze lub zamienniki do drukarek?

  Nie słyszałem nigdy wcześniej o tym sklepie, ale z tego co widzę, do tanich nie należy...
 9. PiotrekSkalski123

  kopiarki

  Zobacz może na tej stronie. Gwarantuję nowe i używane kopiarki oraz drukarki z serwisem i naprawami. Zobacz ofertę na ich stronie, bo pewnie gdzieś mają cennik. Najwygodniej jest brać sprzęt od razu z serwisem, bo nie trzeba się niczym martwić. Jak coś się zepsuje to przyjadą i naprawią.
 10. PiotrekSkalski123

  Gdzie kupujecie tusze lub zamienniki do drukarek?

  Ja zamienniki zawsze kupuję tu. Do Brother DCP J125 kupuję od razu 10 tuszy za 40zł i wychodzi mi tylko 4zł za tusz! Nigdy nie miałem problemu z wyschnięciem czy zacinaniem tuszy. Za drukowanie płacę tyle co nic!
 11. PiotrekSkalski123

  Tanie granie

  Wersje elektroniczne gier na XBOX to też spora oszczędność
 12. PiotrekSkalski123

  Która konsola najlepsza

  Ja mam XBOXa, ale szykuję się do zakupu PS4
 13. PiotrekSkalski123

  Różnica w obrazie na konsolach a na PC

  Ja byłem niedawno u kolegi, który ma Mortal Kombat xl na ps4. Grafika wydaje się o wiele żywsza niż na PC
 14. PiotrekSkalski123

  Najlepsze gry i konsole!

  Mortal Kombat xl!
 15. PiotrekSkalski123

  Gdzie kupujecie tusze lub zamienniki do drukarek?

  Lattar zależy o jakiej firmie mówisz. Tusze do HP czy Lexmarka nadal kosztują po 100 zł (do HP nie zawsze działają zamienniki), a do Brothera możesz znaleźć już od 15-20 zł. Także moim zdaniem nie powinno się tak uogólniać
×