Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

Werbol_34

Użytkownicy
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Werbol_34

 1. Werbol_34

  Meble

  Cześć wszystkm forumowiczom tego forum Jakiś czas temu zachciało mi się odświeżenia swojego mieszkania i zdecydowałem się na grunotwny remont. Oczywiście włącznie z wymianą wszystkich mebli w meszkaniu, bo bez tego nie można mówić o pełnym odświeżeniu mieszkania Zależy mi na tym, żeby kupić meble nowoczesne, do wszystkich pomieszczeń w jednym sklepie i dodatkowo, żeby oferowali profesjonalne doradztwo. Najlepiej, żeby sklep dział na terenie Krakowa... Czy znacie może coś w tym obszarze tematycznym? Z tego co orientowałem sie wśród znajomych, niezłą ofertę, która spełnia te warunki ma sklep http://www.meblelargo.pl/ Czy myślicie, że to jest faktycznie warte uwagi? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady i sugestie
 2. Werbol_34

  Dom czy mieszkanie

  Dom jest droższy w utrzymaniu, a mieszkanie dużo mniej prestiżowe. Warto uwzględnić wszystkie za i przeciw, zanim podejmiemy jakąkolwiek decyzję.
 3. Werbol_34

  Kacik zdrowia

  Najlepiej obserwować swój organizm, gdy idzie o własne zdrowie. Oczywiście reagować także wtedy, gdy tylko pojawią się jakiekolwiek niepokojące sygnały.
 4. Werbol_34

  Koszulki wykonane sitodrukiem

  Pewnie, że wykonanie takich koszulec to ciekawa opcja. Wcale nie trzeba wykonywać większych partii, są firmy które produkują dużo mniejsze.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...