Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

krzysieku10

Użytkownicy
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez krzysieku10

  1. Ja bym oddzielił dwie kwestie - projektowanie stron www i jej pozycjonowanie. Nie każda firma, która zaprojektuje nam ciekawą wizualnie stronę będzie potrafiła zająć się również jej pozycjonowaniem. To są dwie odrębne specjalności. Jeśli chodzi o pozycjonowanie, ja mogę polecić https://www.bauerseo.pl/. Gdy miałem gotową stronę, przygotowali dla mnie wiele wskazówek, jakie należy wprowadzić, aby mój serwis był lepiej zoptymalizowany pod kątem SEO. Częsty kontakt z pozycjonerem pozwala mi również być na bieżąco z wynikami i efektami ich pracy. Jestem zadowolony, bo liczba moich klientów wzrosła już po około 3 miesiącach współpracy. Ciekawa strona to podstawa, ale tylko dobra firma pozycjonująca pozwoli na to, żeby była ona widoczna dla użytkowników, a co za tym idzie, dla potencjalnych klientów.
  2. Dobra strona internetowa to podstawa, ale profesjonalna firma, która zajmie się jej pozycjonowaniem też jest ważna. Jasne, że można samemu podejmować działania w kwestii pozycjonowania, ale osoba, która nie jest specjalistą w branży, może nie mieć dostatecznej wiedzy, która przyniosłaby oczekiwane efekty. Ja skorzystałem z oferty https://www.bauerseo.pl/. Polecam ich usługi, bo to specjaliści, którzy sumiennie realizują wybrany pakiet. Na bieżąco raportują uzyskane wyniki i przedstawiają coraz to nowe propozycje zmian. Jestem zadowolony, ponieważ liczba moich klientów znacznie wzrosła, a jest to dla mnie główny wyznacznik.
  3. Oczywiście, że treści są jednym z kluczowych czynników przy pozycjonowaniu stron. Bez niej ciężko jest osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty. Swoją stronę powierzyłem w ręce profesjonalistów z firmy: bauerseo.pl i jestem bardzo zadowolony. W kwestii tekstów to otrzymuję wizualizacje wdrożenia ich na stronie, przez co mogę w dowolny sposób przedstawiać swoje uwagi, co jest dla mnie bardzo cenne. Bez specjalistycznej wiedzy nie byłbym w stanie wykonać takich prac.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...