Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

Wrocki

Użytkownicy
  • Zawartość

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Wrocki

  1. Rozterki sercowe każdego z nas często rozbijają się o to, z kim tak naprawdę się schodzimy i jak ze sobą wytrzymujemy. Otóż moja historia jest która, acz prosta. Ja - wzięty i zapalony komputerowiec, który większość swojego życia przesiaduje przed ekranem, co też mój kręgosłup powoli potwierdza. Ona - wzięta fascynatka komiksów, książek, ogrodnictwa (nawet w stopniu zawodowym - https://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna/szkoly-policealne/florysta) neurotyczna i dominacyjna we wspólnych potrzebach. I teraz pytanie. Z kim powinien zejść się informatyk, żeby móc spokojnie zbudować rodzinę i nie mieć ciągle bata nad głową, że ciągle przy komputerze przesiaduje? Moja Róża jest super, bo ja sobie klikam, ona ogarnia kartki i grządki, każdy ma swój kąt i jest super fajnie, ale nie każdy ma tyle szczęścia. Zastanawiam się, czy da się to podłożyć pod jakiś wzór parowania ze sobą ludzi. Jakieś pomysły?
  2. Klasycznie, trzeba by zobaczyć kto co produkuje i za ile to schodzi w danym kraju. Poza tym czasem płaci się za sam znaczek, więc HyperX z oczywistych względów droższy
  3. Chłodzenie wodne to już dla poważnych specograczy. Też bym oddał do serwisu, bo można więcej szkód przy takie naprawie wyrządzić samemu.
  4. Przecież w biurze rachunkowych nikt nie będzie grać w Call of Duty. Karta graficzna ma tu niewiele do powiedzenia. Przede wszystkim taktowanie procesora, jego prędkość i pamięć RAM - to Cię najbardziej interesuje.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...