Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

PietroMas

Użytkownicy
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O PietroMas

 • Tytuł
  Jestem tu nowy
 1. To wszystko jest teoretyzowanie. Każda firma ma swoje plusy i minusy. Konkurencja jest duża, poziom usług mniej więcej wyrównany (dla średnio zaawansowanego użytkownika). Firmy konkurują na innych polach niż cena, stąd pewnie ten konkurs. Chyba próba dialogu z użytkownikami. Home pewnie doskonale zdaje sobie sprawę ze swojego wizerunku, próbuje go poprawić. Ale jak walczyć z argumentami "nie, bo to duża firma..." Dla jednych to minus, dla drugich plus.
 2. Czy wystarczy, to nie wiem. Wydaje mi się, że lepiej mieć więcej czasu i potencjalnych możliwości, niż mniej Potem w razie czego usługa przechodzi w miesięczny tryb rozliczeniowy. Można zrezygnować bez konsekwencji, tak naprawdę brak wpłaty jest równoznaczny z rezygnacją.
 3. Zazwyczaj okresy testowe trwają 7 albo 14 dni. Tu masz 4 miesiące. Dodatkowo chcą ulepszać swoje usługi i angażują w to społeczność i potencjalnych Klientów, którzy mogą mieć wpływ na zmianę tego, co im się nie podoba albo chcieliby ulepszyć.
 4. A` propos promocji. Home ma teraz promo na darmowe testy do końca roku. Chcą rozwijać swoje nowe usługi i zrobili konkurs - można na forum zgłaszać błędy i sugestie, a do wygrania kasa na ich usługi dla biznesu. Dla chętnych szczegóły tutaj: https://beta.home.pl/testuj/
×
×
 • Dodaj nową pozycję...