Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

Geo

Administratorzy
 • Zawartość

  3 705
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Zawartość dodana przez Geo

 1. Geo

  Księgowość - polecane usługi

  W imieniu Autora, który z pewnością chce uszanować regulamin. proszę o polecanie firm, ale bez podawania linków. @Paithien, żebyśmy mogli Ci pomóc, potrzebujemy więcej informacji - usługa ma być świadczona online, czy w jakimś konkretnym mieście?
 2. Geo

  Dobry dentysta w Toruniu

  Proszę o odpowiedzi bez linków - dziękuję!
 3. Cześć Uważam, że to fajna opcja - zakup jest drogi, ale jeśli masz stację ładowania w okolicy, to koszty utrzymania będą względnie niskie. Można też przetestować, jak jeździ się samochodem elektrycznym wynajmując jakiś na minuty, np. poprzez Traficara. PS Przy okazji z góry proszę o uszanowanie regulaminu i niezamieszczanie linków SEO i reklamowych, a na tym konkretnym forum: wszelkich linków. W trosce o Wasze bezpieczeństwo walczymy ze spamem. Dzięki!
 4. Geo

  Jaka kawa jest najlepsza?

  Cześć Flat wite zdecydowanie! A skoro jestem przy głosie, to proszę o uszanowanie regulaminu forum - zwłaszcza zakazu zamieszczania linków. Z góry dziękuję!
 5. Geo

  Dług - zamiar kupna

  Bardzo proszę o niezamieszczanie linków SEO i jakichkolwiek zgodnie z regulaminem. Dziękuję!
 6. Drodzy, informujemy, że na tym forum zabronione są działania SEO, w tym automatyczna publikacja postów. Działania tego typu stanowią złamanie regulaminu. Ponadto kategoria PC Cafe służy do wymiany poglądów i dyskusji na tematy niezwiązane z IT i co do zasady nie należy umieszczać tu odnośników i promować firm oraz stron internetowych. Jeśli chcecie ponformować o swojej firmie lub ofercie, odsyłamy Was do kategorii z ogłoszeniami. Z przykrością zauważamy, że tego typu treści zdominowały tę kategorię i jesteśmy zmuszeni wyznaczyć bardzo sztywne zasady, aby forum w dalszym ciągu mogło służyć Użytkownikom, a nie firmom od SEO. Zwracamy też uwagę, że wszystkie odnośniki na całym forum bez względu na kategorię mają dołączany atrybut nofollow, zatem w procesie pozycjonowania są bezwartościowe.
 7. Hej Możesz przejrzeć raport Interaktywnie.com, gdzie znajduje się m.in. ranking agencji interaktywnych: https://interaktywnie.com/biznes/artykuly/raporty-interaktywnie-com/raport-interaktywnie-com-agencje-interaktywne-2018-256956. Są to jednak duże firmy, a nie wiemy, jakie są Twoje potrzeby. Jeśli napiszesz coś więcej, będzie nam łatwiej pomóc. Pozdr. Geo
 8. Hej @adriana! Moim zdanie nie warto oszczędzać, bo zazwyczaj różnicę z nawiązką oddaje się przy zakupie tonerów. Myślę, że 600 zł to takie optymalne minimum za drukarkę laserową, czarno-białą. Pozdrowienia!
 9. Rozpocząłem walkę ze spambotami. Pomożecie?

 10. Hej, słyszałem, że porównanie wydajności protokołu HTTP/2 względem pierwszej wersji, które zrealizowaliście, przedstawiało przesadnie dobre wyniki i bazowało na bardzo korzystnym scenariuszu. Czy macie jakieś realne dane dot. czasu ładowania się zwykłych stron? Pozdrawiam, Geo
 11. Cześć! Gdyby ktoś z Was potrzebował naprawić telefon Apple, możecie sprawdzić cenę w serwisie GoRepair. Wycenę można zrobić online, a na naprawę otrzymacie 12 miesięcy gwarancji. Serwis działa w Krakowie, natomiast sprzęt Apple możecie wysłać także kurierem - jest gratis w obie strony, co jest dużą zaletą. W kontekście naprawy telefonów Apple na uwagę zasługuje usługa refabrykacji, czyli wymiany szyby bez wymiany wyświetlacza. Zalety? Niższa cena i zachowanie oryginalnej matrycy. Więcej informacji: https://gorepair.pl/...a-sprzetu-apple Pozdrawiam, Geo __ Niniejszy wpis na charakter reklamowy - jak na kategorię wątku przystało .
 12. Geo

  Czy coś ci to movie?

  Bardzo fajny film
 13. Geo

  Czy coś ci to movie?

  A ja się w to już nie bawię, bo tylko opóźniam
 14. Z albumu Różne grafiki

  Odpowiedz na tę zagadkę w wątku Czy coś ci to movie
 15. Geo

  Różne grafiki

 16. Geo

  Czy coś ci to movie?

  Jutro coś wrzucę
 17. Geo

  Czy coś ci to movie?

  Czekam i czekam na klatkę...
 18. Te BMW to spore wyzwanie, ale od prezesa polskiego oddziału dzielą mnie jedne ręce, więc kto wie - może kiedyś uda się to zrealizować
 19. Geo

  Czy coś ci to movie?

  Że niby że ja oglądam? Swoją drogą nie lubię ani fantasy, ani SF
 20. Geo

  Czy coś ci to movie?

  A ić, dajesz same trudne zagadki...
×
×
 • Dodaj nową pozycję...