Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

agus123

Użytkownicy
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O agus123

 • Tytuł
  Jestem tu nowy
 1. agus123

  Pomysł na biznes

  Firma sprzątająca wydaje się dochodowym biznesem, sądzę że warto się zainwestować tematem. Choć na początku inwestycja w wyposażenie może okazać się dużym wyzwanie, to jak się kupi takie rzeczy jak zamiatarki, szorowarki, odkurzacze dobre jakościowo, to się opłaci. Urządzenia sprzątające są dostępne tutaj: http://www.hako.pl/kategoria/zamiatarki-bezpylowe/zamiatarki-z-operatorem-prowadzacym-sweepmaster mają zamiatarki przemysłowe, sprzedają też środki czystości do profesjonalnych zastosowań, także potrafią wyposażyć praktycznie całą firmę. jeżeli chodzi o zamiatarki to można znaleźć takie z operatorem prowadzącym albo siedzącym.
 2. agus123

  Holowanie Rybnik

  Warto sobie sprawdzić ofertę http://www.holujemy24.com/pomoc-drogowa/pomoc-drogowa-rybnik.html - firma oferuje takie usługi jak holowanie Rybnik, mają duże doświadczenie i dobre, przystępne ceny. Ważne jest to, aby wybierać pomoc drogową, która ma kompleksowe usługi. Najlepiej jak oferują nie tylko holowanie Rybnik, ale również naprawy na trasie, serwisowanie pojazdów, czy części zamienne. Wato się odezwać do firmy holujemy24, mają dobre opinie wśród klientów.
 3. agus123

  Program typu CRM do biura księgowego?

  Czy znajoma zaopatrzyła się już w oprogramowanie przy pomocy którego rozliczać będzie swoich klientów? Jeśli nie, niech przetestuje http://sage.com.pl/rozwiazania-dla-firm/biura-rachunkowe - producent udostępnił wersję demonstracyjną, więc będzie mogła zapoznać się z jego pełną funkcjonalnością.
 4. Szukam karty graficznej, która byłaby zdolna obsłużyć niewymagające produkcje. Czy moglibyście mi jakąś polecić? Sama, zastanawiam się nad zakupem https://www.morele.net/wiadomosc/amd-radeon-r5-apu-w-laptopie-wydajnosc-oraz-specyfikacja/5353/ .
 5. agus123

  domy pasywne

  Wiecie, że w większości projektów domów pasywnych widzimy domy wręcz minimalistyczne w formie, ale dość duże jeżeli chodzi o powierzchnię użytkową. A to po to aby miały prostą konstrukcję i żeby nie uciekało powietrze. Na http://ecoreadyhouse.pl/projekty-domow-pasywnych znajdziecie więcej informacji o tych projektach.
 6. agus123

  domy Gdynia

  Gdynia na swoich obrzeżach jest niezwykle pięknym miejscem, które zapewnia mieszkańcom wygodę i bliskość natury. Na http://www.kli.com.pl/oferta-mieszkaniowa/nowe-domy-gdynia znajdziecie firmę, która sprzedaje domy właśnie w tym mieście. Uważam, że na pewno coś przykuje Waszą uwagę.
 7. agus123

  PHP - gdzie najlepiej z egzaminem oprócz EduWeb?

  Polecam Pana Mirosława Zelenta. Po prostu wpisz jego imie i nazwisko w googlu. Chodze do technikum informatycznego (3 rok) i często na lekcjach korzystamy z jego filmików. Jakiejś tam wiedzy ogromnej nie zdobędziesz, ale bedzie to bardzo dobre wprowadzenie
×