Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

altimisolutions

Użytkownicy
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez altimisolutions

  1. Java Developer Software House Altimi z Wrocławia szuka pracowników! NASZE OCZEKIWANIA: Doświadczenie w JEE / EJB min. 1 rok Znajomość baz danych: Oracle, JDBC, SQL Umiejętności komunikowania się w języku angielskim Mile widziana znajomość: Web UI design, GWT/GXT, AJAX CO OFERUJEMY?: Możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych Pracę z nowoczesnymi technologiami takim jak Java 8 Współpracę z wiodącymi firmami z branży IT Udział w ciekawych i prestiżowych projektach Pakiet świadczeń dodatkowych Wsparcie dedykowanego Specjalisty ds. Rekrutacji podczas procesu rekrutacji i całego okresu współpracy Sprawdź oferty pracy na http://altimi.com/praca-it/java/ czekamy !
  2. Software House Altimi z Wrocławia poszukuje Frontend Developera ! Jakie mamy oczekiwania ? Programowanie w Javascript, jQuery, HTML, CSS Znajomość: AngularJS, KnockoutJS, SAP, UI5, RxJS, Swagger, TypeScript Umiejętność komunikowania się w języku angielskim Co oferujemy? Współpracę z wiodącymi firmamy z branży IT Udział w ciekawych projektach Pakiet świadczeń Miłą atmosferę oraz wsparcie zespołu Czekamy na Twoje zgłoszenie do 30.06 ! Więcej na http://altimi.com/praca-it/inne/frontend-developer-22/
  3. Cześć, Umiesz programować w technologii MS Dynamics NAV ? Chcesz dołączyć do naszego silnego zespołu pracującego dla klienta z Islandii? Interesuje Cie praca przy ciekawych i rozwijających projektach? Jeśli jesteś zainteresowany takim wyzwaniem, to zapraszamy do odwiedzenia strony http://altimi.com/praca-it/ lub wysłania CV bezpośrednio na adres cv@altimi.com Czekamy na Ciebie!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...