Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

Rufusek

Użytkownicy
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Zawartość dodana przez Rufusek

 1. Wydaje mi się że jest wiele firm na rynku o profilu swoich usług, które mogłyby Cię zainteresować. Myślę że warto by było szukać w dużych miastach gdzie są dobre uczelnie informatyczne i jest wielu specjalistów w tej dziedzinie. Musisz pozbierać trochę ofert przede wszystkim cenowych, bo chyba to jest dość ważny element współpracy. Podejrzewam że nie obejdzie się bez kilku spotkań z daną firmą i ustaleniu ważnych elementów współpracy i tak dalej. Nie chcę tutaj podawać nazw firm żeby nie robić jakichś reklam!!!
 2. Właściwie to na początku PHP nie jest potrzebne. Właściwie to większości użytkowników chodzi o zmiany w zakresie wyglądu strony, a do tego celu wystarczy HTML/CSS oraz trochę JS. Oczywiście przy bardziej złożonych projektach, jak np. przygotowanie własnego motywu graficznego do Drupala, Wordpressa czy innych systemów CMS, warto znać podstawy PHP, ale na początek warto dobrze wdrożyć się w HTML/CSS/JS. Te trzy elementy przyswaja się dosyć szybko, ale do JS jest sporo dodatkowych bibliotek, które warto poznać.
 3. Rufusek

  Nooby w grach online

  Taki już urok gier free to play. Myślisz, że to dotyczy tylko HOTS? Przecież w grach MOBA jest to samo. Wystarczy zobaczyć na to co się dzieje w League of Legends. W darmowych grach MMORPG, które nie mają abonamentu miesięcznego i można je za darmo pobrać z internetu (legalnie oczywiście) też mamy takie przypadki na porządku dziennym. Wiem, że to inna sytuacja i jak masz nooba w drużynie to jest problem, ale nie da się tego wyeliminować. Trzeba się niestety z tym pogodzić. Taki urok gier, które nie mają żadnych wymagań na wejściu
 4. Nauka takich całkowitych podstaw HTML i CSS nie musi się wiązać z żądnymi kosztami. Dla tego poziomu zaawansowania jest sporo polskich materiałów do nauki i jeszcze więcej materiałów anglojęzycznych. Przy czym, żeby je zrozumieć nie trzeba biegle władać tym językiem. Warto się zainteresować, a z płatnych rozwiązań korzystać na potrzeby wyższych poziomów zaawansowania, kiedy poznajemy już znacznie bardziej skomplikowane zagadnienia. Na samym początku moim zdaniem nie ma co sięgać po płatne kursy, gdyż tych darmowych jest pod dostatkiem.
 5. Jakiś czas temu w moim samochodzie zaczęło się powiększać pęknięcie w konsoli samochodowej (to ta cała osłona na około deski rozdzielczej) , gdyż wcześniej podczas montowania uchwytu do telefonu nieopatrznie ją uszkodziłem. Problem polega na tym, że w warsztatach tego typu części nie mają, a za sprowadzenie by sobie dodatkowo policzyli, dlatego pomyślałem, że sam kupię część i zapłacę tylko za wymianę. Znacie jakieś dobry sklep internetowy z częściami zamiennymi? Wolałbym nie kupować na portalach ogłoszeniowych... Oczywiście mogą to być używane (jeśli stan jest dobry) lub nowe części.
 6. Oczywiście ja również korzystam z prywatnych trybów przy wykonywaniu niektórych operacji lub podczas logowanie na niektóre serwisy, np. do banku, ale jest to bardziej dmuchanie na zimne niż realna obawa. Jeśli mówimy o przeglądarkach na co dzień używam Chrome, ale do niektórych celów wykorzystuję też Moziille FireFox, głównie ze względu na dodatki, które mam do tej przeglądarki zainstalowane. Być może na Chrome też by się podobne znalazły, ale przyzwyczaiłem się już do tych, które mam obecnie na FF.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...