Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

paktynowy

Użytkownicy
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O paktynowy

 • Tytuł
  Jestem tu nowy
 1. Naprawdę? Tyle zachodu o jedną listwę? Nie wiem, może nie rozumiem Twojej sytuacji, bo u mnie nie ma żadnych problemów z napięciem i mi wystarczy zwykła listwa. Awaria prądu średnio raz do roku i nigdy nie zastanawiałem się nad tym jaką listwę wybrać. Dla mnie ważne, aby miała sporo gniazdek i odpowiednio długi przewód. Reszta - tak jak producent, parametry jest w zasadzie nie istotna. Serio uważasz, że dane techniczne komputera, jak również modele urządzeń mają jakikolwiek związek z wyborem listwy?
 2. Coraz więcej jest tego typu systemów inwentaryzacyjnych. Korzystałem ostatnio z usług firmy https://www.autoid.pl, żeby skatalogować i opisać wszystkie sprzęty, urządzenia i części, które zalegają na magazynie. Przez kilka lat działalności firmy nazbierało tego trochę i wymagało porządku. Dochodziło do sytuacji, że zmawialiśmy towar, który był nam niepotrzebny, bo już go mieliśmy na stanie. Nasza firma rozrosła się trochę niespodziewanie i w sumie dlatego wcześniej nie mieliśmy systemu magazynowego z prawdziwego zdarzenia. Teraz mamy wszystko opisane i na bieżąco wprowadzamy zmiany do systemu. To duże ułatwienie. Piszesz, że chcesz skatalogować "majątek". Chodzi Ci o majątek firmy, jak dobrze rozumiem?
 3. Jakoś niedawno dodano możliwość kupowania wojsk w koszarach za kasę. Umiejętności w tej grze powoli przestają się liczyć, ale widocznie taka kolej rzeczy. Część opcji bądźmy szczerzy, zostało dodane w celach czysto zarobkowych. Mimo to plemiona są bardzo popularne, dlatego nie chciano niczego naruszać w jedynce, a że mają już pogłos i rozgłos, to dlaczego nie stworzyć by części drugiej, z której można byłoby normalnie czerpać kasę? Taka niestety prawda, za dużo tam możliwości kupowania za pieniądze, które dają przewagę. Moim zdaniem tak nie powinny wyglądać gry...
 4. Mam od pół roku telefon Xperia Z3. Od początku są z nim same problemy (no może prawie). Już kilka razy go restartowałem i przywracałem do ustawień fabrycznych. Co chwila któraś gra lub aplikacja przestaje działać i się zamyka (fakt, że to może być kwestia aktualizacji). Miałem też kilkukrotnie taką akcję, że telefon się w nocy wyłączał samoczynnie. Może to są akurat problemy mojego egzemplarza i po prostu wystarczyłoby przegrać od nowa system. Nie wiem. W każdym razie to moja ostatnia Xperia, którą kupiłem.
 5. Pamiętam, że na początku tworzenia tutoriali używałem programu Snagit, ale dźwięk nagrywany przy pomocy tego programu był bardzo cichy i ciężko było cokolwiek usłyszeć (to co mówiłem do mikrofonu). Teraz korzystam z programu Camtasia Studio. Ten program jest dużo, dużo lepszy. Dźwięk już jest dobrze słyszalny, co prawda trzeba podkręcać głośniki, ale mimo to wyraźniej wszystko słychać. Program ogólnie daje radę. W sumie przydałby mi się lepszy sprzęt, mam na myśli mikrofon, bo często słychać trzaski
×
×
 • Dodaj nową pozycję...