Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

Mihcaa

Użytkownicy
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Mihcaa

 1. Witajcie! Szukam naprawdę dobrego dentysty w Toruniu. Chodziłoby mi o prawdziwą metamorfozę uśmiechu. To miałby być prezent dla naszej mamy z okazji 50 urodzin...Gdzie można liczyć na kompleksowe leczenie wraz z całą protetyką (mama ma sporo ubytków)? Z jakim gabinetem macie szczególnie dobre doświadczenia? Cena jest drugorzędna, najważniejsze żeby efekt końcowy był jej wart Ktoś, coś?
 2. Cześć, mam hobby, które żonie się niestety nie podoba, a mianowicie składam rowery. Sporo części się wala po domu, książki, dokumentacja, sprawy serwisowe ogólnie, więc chciałabym się z tym wszystkim przenieść. Pomyślałem nad self storage, ale żeby się elastycznie dogadać, koniecznie w Krakowie. Macie może ciekawe, sprawdzone pomysły?
 3. Dzień dobry. Piszę w imieniu wspólnoty mieszkaniowej, chcemy dla naszej nieruchomości wykonać pełny kompleksowy przegląd, audyt budowlany. W skrócie – chodzi o zrobienie docieplenia, interesuje nas kosztorys, jakiś wstępny zarys robót, czas trwania i tak dalej, pełna dokumentacja typowo techniczna – chyba tak to się nazywa. Kto takie rzeczy uczciwie, rzetelnie wykonuje w Krakowie? Macie kogoś godnego zaufania? Pozdrawiam!
 4. Witajcie poszukuje dobrej apteki w Bytomiu, jaką polecacie?
 5. Witam. Poszukuję dobrego i sprawdzonego warsztatu we Zielonej Górze lub w okolicach zajmującego się regeneracją turbosprężarek fachową metodą. Zależy mi na dobrej jakości. Czy kogoś takiego możecie polecić?
 6. Witam. Jestem informatykiem i szukam oprogramowania komputerowego do zarządzania pracownią komputerową - chodzi o kontrolę nad komputerami na których pracują uczniowie. Co możecie polecić?
 7. Witam. Potrzebuję zaworów pneumatycznych gwintowanych. Ktoś może doradzić mi jakieś sprawdzone oferty sklepów internetowych z takim asortymentem?
 8. Proszę pilnie pomoc. Robię poradnik wideo i chciałbym to szybko i sprawnie nagrać. Czym najlepiej?
 9. Czy ktoś z Was prenumeruje bądź po prostu czyta magazynie Wiedza i Życie – Inne Oblicza Historii? Opłaca się kupować, ale tak z czystym sumieniem?
 10. Potrzebny mi jakiś portal do lokalizowania produktów, w sensie – gdzie obejrzę towar fizycznie na własne oczy? Internetowe kupowanie ma ten minus, że trzeba się opierać wyłącznie na fotografii, która często jest tak zrobiona, że pokazuje rzecz wyłącznie w dobrym świetle, idealizuje.
 11. Cześć. Co wiecie na temat Multilogiki w Polo Markecie, bo nie do końca wiem o co tutaj biega z tą promocją? Ktoś wytłumaczy jak chłopu na miedzy?
 12. Program do archiwizacji majątku, jaki?! Piszcie o sprawdzonych w boju aplikacjach do tworzenia baz z danymi przedmiotów!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...