Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Dacik

Sony Ericsson ponad wszystko ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem szczęśliwym posiadaczem SE t630. Byłem w siódmym niebie ;). Później jednak zachorowałem na SE W800i. Jeny. Jaki telefon! Mp3 (ale prawdziwski, by sony, a nie żaden "belejaki"), aparat (także niezły, jak na warunki "komórkowe". Ale jak to z technologią bywa.. poszła do przodu. I ciągle idzie! Teraz mam nową chorobę. Wabi się SE W900i. Póki co nie widzę na rynku żadnego godnego przeciwnika dla tego telefonu... tylko czemu to tyle kosztuje ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jestem szczęśliwym posiadaczem SE t630. Byłem w siódmym niebie ;). Później jednak zachorowałem na SE W800i. Jeny. Jaki telefon! Mp3 (ale prawdziwski, by sony, a nie żaden "belejaki"), aparat (także niezły, jak na warunki "komórkowe". Ale jak to z technologią bywa.. poszła do przodu. I ciągle idzie! Teraz mam nową chorobę. Wabi się SE W900i. Póki co nie widzę na rynku żadnego godnego przeciwnika dla tego telefonu... tylko czemu to tyle kosztuje ;(

I był o nim news niedawno :)

http://pccentre.pl/Article12910.htm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W900i jest rewelacyjny :) Kiedyś sobie kupimy ;) Podejrzewam, że już na początku przyszłego roku jego cena znacznie spadnie... A może nawet już na Gwiazdkę któryś z operatorów przygotuje fajną promocję :)

Póki co nabyłem sobie Sony Ericsson k700i - postaram się opublikować test tego modelu :) A jest całkiem niezły - ma kilka wad; do ideału (w900i) mu wiele brakuje - ale i tak jestem z niego zadowolony. Jakby nie było, to mój pierwszy telefon :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mi już przeszło - są setki rzeczy, których potrzebowałbym bardziej, więc nauczyłem się cieszyć tym, co mam - dzwonić idzie, smsy słać tysz, a i polifonia i kolorowy są, no to czego chcieć więcej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Komórkę należy wybierać wedle potrzeb. Ja z całą pewnością nie zdecydowałbym się na ten telefon, gdyby nie promocja :) Oprócz wspomnianego przez Ciebie "standardowego wyposażenia" potrzebna mi była jedynie prosta cyfrówka, żeby mieć czym (w skrajnych wypadkach) zrobić mini sesję zdjęciową testowanego produktu... Dotąd pożyczałem aparat od sąsiada, ale to zrobiło się trudne (tzn. aparat nie należał do sąsiada, ale przez b. długi okres czasu był u niego w domu; no i pewnego dnia musiał go zwrócić) :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no niezła ona jest, jeden bajer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niezła :) Początkowo chciałem ją kupić, ale jak zobaczyłem cenę, od razu mi się odechciało (w Erze 1 zł przy abonamencie 180 zł...)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sony Ericsson k750i jest b. dobry, ale to SE W900i jest moim oczkiem w głowie :) [mimo że ten telefon, który mam w zupełności mi wystarczy, pomarzyć zawsze można ;)] Poniżej kilka zdjęć:

sony-ericsson-w900i_1.jpg

sony-ericsson-w900i_2.jpg sony-ericsson-w900i_4.jpg

sony-ericsson-w900i_3.jpg

Telefon Walkman® teraz w technologii 3G

W900i to uniwersalny telefon Walkman® z rozkładaną, obrotową pokrywą firmy Sony Ericsson działający w technologii 3G. Ma wszystko czego potrzeba, aby cieszyć się ulubioną muzyką w ruchu i obsługuje najnowsze i najbardziej zaawansowane usługi sieci 3G. Imponujący, duży wyświetlacz sprawia, że oglądanie filmów wideo jest czystą przyjemnością, a jakość dźwięku spełnia wymagania stawiane zaawansowanym cyfrowym odtwarzaczom muzycznym.

Wiele godzin słuchania muzyki

Telefon W900i Walkman® czeka na Twoją muzykę — przenoszenie plików muzycznych dzięki oprogramowaniu (dostarczonemu w zestawie) do przesyłania muzyki jest niezwykle łatwe. 470 MB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia do 2 GB pozwala na zapisanie wielu godzin nagrań muzycznych i słuchanie ich w dowolnym miejscu.

Tekst pochodzi ze strony Sony Polska

Więcej tekstu reklamowego :D na Sony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja chcę żeby telefon miał przede wszytskim czytelny wyświetlacz,miał budzik i kalkulator.Czyli prawie każdy jest O.K.:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja chcę żeby telefon miał przede wszytskim czytelny wyświetlacz,miał budzik i kalkulator.Czyli prawie każdy jest O.K.:)

Dokładnie. Jeszcze, żeby ładny był tylko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi