Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
darek_dade

darek_dade - galeria

Rekomendowane odpowiedzi

O, autobus :D Sammy będzie w ósmym niebie :)

 

Mi jednak bardziej podoba się drugie zdjęcie ;)

O! Specjalnie dla Sammiego porobie zdjęcia autobusów w Toronto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja też chętnie pooglądam, jak przedstawia się komunikacja miejska w Kanadzie :) Choć mnie bardziej interesowałyby zdjęcia kanadyjskich pociągów - nieliczni wiedzą, że kiedyś chciałem zostać maszynistą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

nie no ja tam mniej więcej wiem jak wygląda - ja chcę zobaczyć jak Darek ją zaprezentuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Lato w Polsce :)

 

lato1.jpg

 

lato2.jpg

 

lato3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Zarąbiście!! Już się nie mogę doczekać ;).

Ale ze mnie leń, zupełnie zapomniałem o tych fotkach. Jutro do szkoły wybiore się z aparatem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Nie no - naprawdę - wzruszyłem się - bardzo pouczające - zwłaszcza te zdjęcia wnętrz - genialne New Flyer'y - piękne - rewelacja - tylko co to jest to na pierwszym zdjęciu nr. tab. #2458? - też jakiś New Flyer tylko starsza wersja? - no i najważniejsze - w Polsce są lepsze - chociaż w jednym jesteśmy bardziej z przodu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Nie no - naprawdę - wzruszyłem się - bardzo pouczające - zwłaszcza te zdjęcia wnętrz - genialne New Flyer'y - piękne - rewelacja - tylko co to jest to na pierwszym zdjęciu nr. tab. #2458? - też jakiś New Flyer tylko starsza wersja? - no i najważniejsze - w Polsce są lepsze - chociaż w jednym jesteśmy bardziej z przodu :D

Taki jak ten pierwszy autobus jeżdżę codziennie do szkoły. Niesamowicie klimatyczny autobus. Jest on także na ostatniej fotce. W sumie takich chyba najwięcej jeździ. Jedyna wada - brak klimy, ale w zime grzeją porządnie, można nawet bez kurtki siedzieć. A co do tego czy w Polscę są lepsze to się nie chcem kłócić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

w naszych Vecto nie da się w kurtce wysiedzieć w zimie, bo za ciepło

 

a obrazki nie moje, ale dla kontrastu daje:

31856.jpg

55901.jpg

37113.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co pamiętam w Białymstoku, w to w zime zawsze w autobusach było zimno, a w lato gorąco. Dlatego komunikacja w Kanadzie wydaje mi się o niebo lepsza.

 

W nowszych autobusach wnętrze wygląda podobnie jak w tym co zapodałeś fotke.

Wszystkie zdjęcia wnętrz pochodzą z autobusu z pierwszego zdjęcia. W pomarańczowym, ani dwuprzegubowym nigdy nie siedziałem bo one są z innego miasta.

 

BTW

Okropna kolorystyka wnętrza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Z tego co pamiętam w Białymstoku, w to w zime zawsze w autobusach było zimno, a w lato gorąco. Dlatego komunikacja w Kanadzie wydaje mi się o niebo lepsza.

W starych autobusach rzeczywiście tak jest ;).

 

BTW

Okropna kolorystyka wnętrza :P

W realu wygląda to nawet fajnie - ja tam i tak już kremowo-czerwonym nie jeżdże, tylko tym niebiesko-białym - a on jest niebieski w środku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda, że nikt fotek nie skomentował... no nic to. Teraz zdjęcia z podróży metrem. Zaczynam robić zdjęcia ludziom, ileż można rzeczy martwe fotografować. I oto poniżej mała rozgrzewka. Jeżeli oczekujecie zapierających dech w piersiach fotek to nawet nie klikajcie na poniższy link :)

 

http://darek.pccentre.pl/metro/metro1.jpg

 

Kolejne zdjęcia po zmianie cyferki w nazwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Niezłe. Darek jeździł od początku do końca trasy i robił ludziskom fotki. Że się nie sprzeciwiali:P Jakiś fotogeniczny ten naród.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Mocno średnie te zdjęcie, ale to ocena tylko i wyłącznie moja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Współczuje Darkowi, gdyby ktoś z tych ludzi się kapnął :P A zdjęcia średnie, bo robione w ekstremalnych warunkach.

 

P.S. Poprzednie zdjęcia, których nie miałem okazji skomentować, są generalnie ładne :) Ciekawie wygląda ogródek Qby, sesja autobusów jest b. pouczająca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ładne :)

 

P.S. Nie cierpie różowego :] Gdyby nie on, byłoby b. ładne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Mi się średnio podoba....(przeciętne, jakieś takie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

niezłe,może za dużo nieba:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ładne zdjęcia(oprócz ostatniego), tylko niektóre jakieś takie "krzywe"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

To ostatnie to jakaś abstrackja chyba (plac budowy czy coś tam się wydarzyło?)...poważnie ładne fotki, samochody fajne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...