Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Qba

freon cooling

Rekomendowane odpowiedzi

fakt ze praca przy konstrukcji takiego zestawu jest niewdzieczna. i koszty tez nie należą do przyjemnych. trzeba miec najpierw wiedze pozniej kasy wydac sporo na the best oc mobo, pamieci tez 2x wiecej kosztuja , zasilacz tani nie wchodzi w gre. mobo trzeba przelutowac czasami - nie udac sie moze, zreszta wiele rzeczy moze nie wypalic w calej konstrukcji. przerobka obudowy no i sporo testów czy czasem sie para nie zbiera. no ale SATYSFAKCJA tez jest.

 

ps. w jakich cenach sa teraz danfossy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy jakie danfossy

 

NL11F już za 600zł z elektryką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hoho za tyle to niektórzy budują juz cale agregaty

 

kurde szkoda ze nie mam funduszy bo chetnie bym sprobował zbudowac my first FC :P ale kurde jak zrobilem koszorys na najtanszych czesciach to bym musial przez rok zbierac albo dłuzej zeby miec na czesci + jeszcze palnik gaz itp itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luke - kiedy budujemy tą chłodziarkę i ile kasy mam szykowac (nie stac mnie na cos mega dobrego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

palnik, spawarka, gaz..nie duze koszty, duzy garaz lub duzy pokoj + malo gadatliwa mam wystarczą ;-)

 

Trzeba miec wiedze, to coś w ręku, naprawde taki home made wymaga sporo pracy i jak ja zobaczylem to mi sie odechcialo wszystkiego i se darowalem ;-) a taki balagan na dlugo zostaje heh po tym wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
palnik, spawarka, gaz..nie duze koszty, duzy garaz lub duzy pokoj + malo gadatliwa mam wystarczą ;-)

 

Trzeba miec wiedze, to coś w ręku, naprawde taki home made wymaga sporo pracy i jak ja zobaczylem to mi sie odechcialo wszystkiego i se darowalem ;-) a taki balagan na dlugo zostaje heh po tym wszystkim.

 

no wlasnie z tym bym mial największy problem :P

 

Nie mam garażu, ale za to mam gadatliwą mame :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...