Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Elion

Założenie strony internetowej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem w trakcie rozkręcania swojej firmy, która znajduje się za granicą.

Zdecydowałem się na stworzenie strony internetowej w obcym języku oraz chciałbym zatrudnić do tego firmę z Polski gdyż ceny za taką usługę w Polsce wydają się atrakcyjniejsze niż na zachodzie.

Moje pytanie brzmi: Czy są jakieś wady/aspekty nad którymi trzeba się zastanowić przy zatrudnieniu firmy z Polski? Brałem pod uwagę postawienie strony na Drupalu

Czy strona stworzona w jednym kraju, a używana w drugim pociąga za sobą jakieś negatywy/wady?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem nie ma. Musisz po prostu zweryfikować firmę i to co zaproponuje. Wymagać umowy, przejrzystej komunikacji. Od najtańszych ofert trzymaj się z daleka - podobnie jak od rozwiązań opartych na szablonach. Nie warto na dłuższą metę zaciągać już na starcie długu technologicznego.

Zerknij sobie na stronę

https://drupalsolution.pl/blog/szablon-drupala-darmowy-platny-czy-dedykowany

Opisane jest tutaj jak zdecydować się na odpowiedni szablon Drupala. Płatny czy może jednak darmowy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi