Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Elion

Czy słuchawki mogą niszczyć słuch

Rekomendowane odpowiedzi

Czy słuchawki mogą niszczyć słuch? 

Od jakiegoś czasu mam spore problemy ze słuchem w jednym uchu.

Jakie słuchawki są najlespze? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma tutaj znaczenia jakich słuchawek używasz ale ma znaczenie to w jakiej głośności słuchasz muzyki czy słuchowisk. NIestety ale jeśli słuchasz zbyt głośno to słuch może Ci sie popsuć. i moze pozostać Ci noszenie aparatu słuchowego.

Życie.....

Polecam wybrać się do jakiegoś punktu na przebadanie słuchu. Niech zobaczą czy z Twoim słuchem jest coś nie tak, nie warto moim zdaniem tutaj ryzykować.

https://www.geers.pl/niedosluch-co-robic/

Edytowane przez bony00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

raczej nie jest to kwestia sluchawek a tego jak glosno sluchaszi ogolnie jak dbasz o uszy (usuwanie woskowiny). jednak jesli chcesz sluchawek dobrych jakosciowo to polecam Genesis Radon 610 to sluchawki z dzwiekiem 7,1 nauszniki sa duze a muszle podswietlane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tez korzystam z genesis tyle ze z neonow :) dobra jakosc dzwieku, wygluszenie a i sluchawki naprawde fajne wygladaja :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak są slabej jakosci i zle dobrane to pewnie moga. Ja osobiscie mam Genesis Radon 720 i jestem zadowolona, uszy nie bola, a jakosc dzwieku jest wysoka. Lepsze są wlasnie nauszne niz douszne 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi