Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
pakitoo

Blogi o zwiazkach

Rekomendowane odpowiedzi

Macie moze jakies blogi z ciekawymi artykulami o tej tematyce? Poczytalabym cos.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To chyba bardzo rzadko spotykane, ze osoby interesuja sie tematyka zwiazkow. Ja odnosze takie wrazenie .. wiekszosc ludzi jest zaslepiona miloscia i potrafia dla niej zrobic naprawde dziwne rzeczy. Dobrym przykladem sa tutaj mezczyzni poswiecajacy sie jak tylko moga dla drugiej polowki .. czesto nie widzac iz sa tak naprawde wykorzystywani. Do zwiazkow w dzisiejszych czasach trzeba podejsc z doza ostroznosci oraz swiadomosci co moze nas czekac. Nie bez powodu co raz wiecej slyszy sie o rozpadach nawet slawnych par .. jeszcze kilkanascie lat temu bylo zupelnie inaczej. Z szukaniem interesujacych miejsc do poczytania musisz uwazac aby nie trafic na kogos kto przykladowo nie wiem o czym mowi. Bardziej szukalbym stron gabinetow zajmujacych sie takimi sprawami, gdzie artykuly pisza eksperci z wieloltenim stazem np. https://www.sensity.pl/zdrada/ bedzie strzalem w dziesiatke. Moze jeszcze ktos cos podrzuci, pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpowiedź na to pytanie jest prostsza niż Ci się wydaje. Poszukaj w wyszukiwarce najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że korzystając z przeglądarki znajdziesz coś ciekawego. Spróbuj rozwiązać to w taki sposób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi