Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Ariello

Samochody elektryczne - czy warto, co wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie nad samochodem elektrycznym.Skoro juz wymieniac auto to na cos porzadnego. Co myslicie? Ma ktos? Jak ładujecie w domu czy na stacjach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Cześć :) Uważam, że to fajna opcja - zakup jest drogi, ale jeśli masz stację ładowania w okolicy, to koszty utrzymania będą względnie niskie. Można też przetestować, jak jeździ się samochodem elektrycznym wynajmując jakiś na minuty, np. poprzez Traficara. 

PS Przy okazji z góry proszę o uszanowanie regulaminu i niezamieszczanie linków SEO i reklamowych, a na tym konkretnym forum: wszelkich linków. W trosce o Wasze bezpieczeństwo walczymy ze spamem. Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy to już moment na te auta. No ale każdy wybiera pod siebie co nie? Moim zdaniem mazdy są bardzo dobre, nie awaryjne, mają porządne silniki. Mój brat tak w Częstochowie w salonie Klimczak kupił suva od nich i świetnie sie mu sprawdza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Moment jak najbardziej dobry. Cały świat przeciez już zyje elektrykami. TO nie jest juz tylko jakiś wymysł, ale trend który staje się standardem w tym również w Polsce. O stacje ładowania nie ma się co martwić. Wystarczy spojrzeć jak działa w tej chwili greenway. Miejsc przybywa, pojawiaja sie w głównych punktach użytku publicznego. W ładowanie w domowych warunkach moim zdaniem nie ma sie co pchać. Chyba ze sie mieszka na osiedlu strzeżonym z dostepna taka stacja. W moim przypadku jak auto jest cały tydzien w trasie w gre wchodza i tak ładowania na greenway'u. Ewentualnie w weekend od czasu do czasu uda się podłączyc w domowym gnieździe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...