Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
rosa65

Nawiążę współpracę w sprawie transportu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Posiadam dosyć imponujące pod względem łącznej powierzchni pola uprawne, ogrody i sady. Jestem przesiębiorcą mającym kontrakty z największymi sieciami sklepów oferującymi zdrową żywność dostępną od ręki w Twoim supermarkecie. W związku z moim aktualnym zamówieniem, w chwili obecnej pilnie szukam firmy, którą chrakteryzują przede wszystkim słowa takie jak: firmy transportowe warszawa. To, co mnie interesuje to przede wszystkim transport warzyw. Aby nastała całkowita jasność, aktualnie nie bawię się w import z hiszpanii. Owoce i warzywa, które wysyłam moim klientom pochodzą w 100% z naszych upraw. Jeżeli znana jest Wam spedycja współpraca, to zapraszam serdecznie do współpracy. Jeśli Twoja propozycja mnie zaciekawi, z pewnością uzgodnimy atrakcyjne warunki umowy dla obu stron. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może tu warto postawić na zewnętrzną firmę od transportu? Wiele firm własnie wybiera takie rozwiązanie. Jednak to ty znasz najlepiej swój biznes i będziesz wiedzieć co się najlepiej u Ciebie sprawdzi. Prowadząc tego typu firmy również powinniście zainteresować się ofertą od firmy https://www.tamtrongroup.com/pl/product/przenosny-system-do-wazenia-pojazdow-haenni/ na profesjonalny system ważenia. Jest to rozwiązanie mobilne, przenośne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiele firm też stawia na transport międzynarodowy. Jest wiele bardzo atrakcyjnych krajów eksportowych jeżeli chodzi o nasze towary. Przy tym jednak trzeba będzie w niektórych miejscach pozałatwiać sporo formalności. Jeżeli chodzi o tranzyt Lublin to oferta od https://tezet.pl/oferta/agencja-celna/ z pewnością wam się przyda. Możecie liczyć tu na takie usługi jak składanie wniosków EORI, listy przewozowe i wiele innych, czy tez nawet przeładowanie towaru w wyznaczonych przez agencje celną miejscach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...