Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
rosa65

Czy należy inwestować w doradztwo biznesowe dla firm?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Dostałem propozycję nowej pracy. Rozważam nad przyjęciem tej oferty, ponieważ nie wiem czy mam kwalifikację do takiej pracy. Firma zajmuję się optymalizacją kosztową. Moje zwiątpienie wynikają z tego, że nigdy nie trudniłem się w takiej firmie i nie mam doświadczenia na takie stanowisko. Co byście uczynili na moim miejscu? Proszę o jakiekolwiek podpowedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście że warto inwestować w takie doradztwo. Sama miałam okazję szukać dla naszej firmy usług konsultingowych i w ten sposób trafiłam na ofertę firmy i ten artykuł https://www.oto-praca.pl/obejmowac-konsulting-doradczych/ .  Z tego co potem rozmawiałam ze znajomymi to naprawdę po takim doradztwie przedsiębiorstwo zaczyna funkcjonować znacznie sprawniej. W wielu aspektach działania otrzymuje się wsparcie i pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie to warto, szczególnie w tych większych przedsiębiorstwach. Czasem jak ktoś inny spojrzy na waszą firmę to będzie mógł zobaczyć wiele nowych możliwości, kierunków rozwoju. Sprawdźcie sobie może co w tym zakresie może pomóc wam firma https://kpmgspot.pl/produkt/jpk-tool/ Kompleksowo zajmują się takimi usługami dla biznesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...