Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
komputer111

praca cudzoziemców

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zwróciliście uwagę, ze co raz więcej cudzoziemców mamy we wszystkich dziedzinach w Polce? Dzisiaj byłem na zakupach w Auchan i właściwie nie słyszałem między regałami języka polskiego. Na kasach w mojej Stokrotce siedzą Ukrainki. Jak wyrywałem ósemkę w instytucie stomatologii to niemalże wszyscy studenci byli albo skośnoocy albo dziewczyny w burkach. No masakra jakaś. Czytałem w necie o firmach specjalizujących się w załatwianiu wszystkich formalności dla takich ludzi. Jakie jest wasze zdanie w tym temacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U nas ostatnio pojawily sie dwie osoby na produkcji. Wiem ze trafili do nas na pewno przez agencje od hr work room ktora zajmuje sie u nas tematami rekrutacyjnymi. Podejrzewam ze wszystko zalezy od miejsca z ktorego pochodza cudzoziemcy no i zezwolen na prace, ale od tego sa agencje ktore zajmuja sie tym prfoesjonalnie tak zeby spelnic formalnosci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak, a dla Polaków pracy nie ma...róbmy tak samo-pracujmy za granicą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój mąż pracuje za granicą, w Niemczech, w naszym kraju płace w jego zawodzie są tak marne w porównaniu z tym co tam ma że nawet długo się nie zastanawiał na wyjazdem. I często nas odwiedza, a do tego dostaje co roku zwrot podatku i zasiłek rodzinny z Niemiec, to też się przydaje. Tutaj http://zwrot-podatkow.pl/zwrot-podatku-z-niemiec  możecie poczytać więcej na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...