Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Merisos

Kamery - WiFi czy przewodowe?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, zastanawiam się jakie kamery najlepiej zamówić WiFi czy przewodowe? Co według was będzie najlepszym rozwiązaniem?

Edytowane przez Geo
Niedozwolony link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie kamery WiFi, masz dostęp z każdego miejsca gdzie masz dostęp do internetu, możesz na bieżąco śledzić co się dzieje, no i montoważ niezależnie od możliwości zakablowania, byle tylko zasilanie było. A ceny wcale wysokie nie są. Tego sklepu który podałeś nie kojarzę, ale to głównie kamery szpiegowskie, malutkie, kiepsca jakość nagrań.

Ja np. swoje mieszkanie i okolice mieszkania wyposażyłem ostatnio w takie kamerki QOLTEC 50227, no i na prawdę jest petarda. Świetna jakość HD, 720p, WiFi, tryb nocny, czujnik ruchu, opcja lustrzanego odbicia. 5 takich kamerek i mam objęte wszystkie najważniejsze punkty.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej polecał CI tę https://www.al.to/p/389553-kamera-ip-netatmo-presence.html FullHD, łączność Wi-Fi, tryb nocny, detekcja ruchu, detekcja dźwięku, powiadomienia na komórkę, świetnie sprawia się w dzień jak i w nocy, łatwo się ją montuje jak i obsługuje. Do tego masz też wersję wewnętrzną więc z pomocą jednego systemu możesz doskonale zabezpieczyć cały dom. Osobiście polecam.

  • Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moja branża dlatego się nie znam. Życzę powodzenia w rozwiązaniu zagadnienia.

  • Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie lubię jak mam dużo przewodów wokół siebie i dlatego wolę kupować kamery wifi. Gdzie kupujecie kamery wifi czy przewodowe? Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

 

 

--------------------------------------------------------------

mini kamera wifi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...