Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
nazwa.pl

Bezpieczna domena z SSL i HTTP/2 w nazwa.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa.pl na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo swoich Klientów, dlatego chroni wszystkie domeny protokołem DNSSEC i komercyjnym, bezpłatnym certyfikatem SSL. Zastosowanie obu zabezpieczeń gwarantuje Klientom i użytkownikom ich stron WWW, że żadne dane pozostawiane przez nich w Internecie nie zostaną przechwycone i wykorzystane przez cyberprzestępców. Dodatkowo wszystkie strony w nazwa.pl działają w oparciu o protokół HTTP/2, dzięki któremu strony wczytują się szybciej, a użytkownicy są bardziej zadowoleni i chętniej odwiedzają szybko działające witryny internetowe.

Domena w nazwa.pl to:

• bezpieczny adres za 0 zł/rok,
  • komercyjny certyfikat SSL bez opłat,
  • zabezpieczenie protokołem DNSSEC,
  • nowoczesny protokół HTTP/2.

Tylko w nazwa.pl wszystkie nowoczesne zabezpieczenia otrzymujesz zupełnie za darmo. Znajdź swój adres i ciesz się wiarygodną stroną internetową, sprawdź na www.nazwa.pl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej,

słyszałem, że porównanie wydajności protokołu HTTP/2 względem pierwszej wersji, które zrealizowaliście, przedstawiało przesadnie dobre wyniki i bazowało na bardzo korzystnym scenariuszu. Czy macie jakieś realne dane dot. czasu ładowania się zwykłych stron?

Pozdrawiam,

Geo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry,

Twórcy HTTP/2 od początku podkreślali fakt, że nowy protokół znacznie przyspieszy wczytywanie stron WWW. Potwierdziły to również testy i analizy przeprowadzone przez nazwa.pl. Więcej na temat protokołu, jak również jego możliwości w zakresie prędkości wczytywania stron, może Pan znaleźć chociażby tutaj: https://developers.google.com/web/fundamentals/performance/http2/

Zachęcamy do lektury powyższego materiału oraz innych opisujących działanie HTTP/2. Warto zwrócić uwagę na optymalizację czasu połączeń i wdrożyć protokół HTTP/2. O jego zaletach może się Pan przekonać samodzielnie, aktywując go na swoim serwerze. Warto dodać, że atuty tego protokołu są tym bardziej widoczne, im gorszej jakości jest połączenie pomiędzy serwerem a przeglądarką.

Z poważaniem

zespół nazwa.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Domenę to ja polecam wam wykupić tutaj https://zenbox.pl/ bo mają dobre ceny a i hosting mają taki że dają w każdym pakiecie darmowy certyfikat SSL. Ponadto przy wykupie na cały rok możecie dużo zaoszczędzić. Mój brat ma u nich kilka stron i jest zadowolony, chwalił ich 24 godzinną obsługę klienta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi