Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
ulanat

Prezent/chrzest

Rekomendowane odpowiedzi

Zostałam poproszona o bycie chrzestną. Myślę by kupić obraz Świętej Rodziny z grawerem oraz poduszkę spersonalizowaną dla mojego przyszłego chrześniaka. Czy powinnam dokupić coś jeszcze?

Edytowane przez Geo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym dorzucił jeszcze taki drobiazg https://www.al.to/p/413575-ozdoba-do-pokoju-baby-art-pudeleczko-na-odcisk-ocean.html bo to fajna pamiątka, pozwoli zachować wspomnienia na dłużej. Wystarczy tylko kilka chwil aby przygotować odcisk i opatrzyć go fantazyjną obramówką, podpisem, śmieszną buźką, albo czym tylko dusza pragnie a zostanie nam fajna pamiątka na zawsze. Masa gipsowa zastosowana w tym produkcie pozytywnie przeszła testy dermatologiczne i jest w 100% bezpieczny dla skóry dziecka. Myślę, że to fajne uzupełnienie prezentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że na chrzest najlepiej podarować jakiś drobny upominek i pieniądze. Prawda jest taka, że w większości przypadków to rodzice dziecka wiedzą najlepiej, czego akurat potrzebują dla swojej małej pociechy. Dlatego czasem nie warto się zbyt bardzo zastanawiać i po prostu dać pieniądze. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Fajna pamiątka, głównie te grawerki. Do tego oczywiście jakaś pamiątka chrztu, gdzie można schować kopertę, to najważniejsze tongue.png

Warto też coś bardziej użytecznego dla dziecka kupić na miesiac czy dwa później, np. jakiś gryzaczek, matę edukacyjną, poduszkę z zabawkami. Przejrzyj sobie ofertę TUTAJ oraz TUTAJ, dla najmłodszych. Na prawdę sporo tego jest. Takie coś rodzicom najbardziej się przyda.

Edytowane przez HoneyBee
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Może pomyśl o założeniu lokaty dla dziecka gdzie będziesz wpłacać miesięcznie choćby drobną kwotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...