Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
patkamrr

Soczewki kontaktowe

Rekomendowane odpowiedzi

Świetna decyzja, popiera. Też jakiś czas temu zdecydowałam się na ten krok i szkoda, że tak późno :) teraz nie wyobrażam już sobie wracać do okularów. Soczewki można dobierać indywidualnie, dużo osób chwali szczególnie soczewki jednodniowe  fajna sprawa na wyjazdy i dla zakręconych osób, które zapominają o czyszczeniu szkieł :) znam kilka takich, problemem była dla nich codzienna pielęgnacja a trochę wyższa cena nie jest tak istotna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Zmiana na soczewki zrobi Ci dobrze, na pewno Twoja buzia będzie wyglądała zupełnie inaczej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Tylko wbrew pozorom nie tak łatwo jest dobrać odpowiednie soczewki, mi się udało metodą prób i błędów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Nie można też za często nosić soczewek, dajcie też swoim oczom odpocząć. Na pewno o wiele bardziej zdrowe jest noszenie okularów. Jeżeli jeszcze nie wiecie czy musicie założyć okulary albo i soczewki to warto sobie zajrzeć na stronkę https://blikpol.pl/badanie-wzroku-test-online W tym miejscu znajdziecie darmowy test online na wzrok. Nie zaszkodzi wam się sprawdzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, jeśli zastanawiacie się nad kupnem soczewek to warto również pamiętać o zakupie kropli do oczu. Pozwolą one wam pozbyć się uczucia zmęczenia, pieczenia czy suchości oczu. Mogą one być źródłem ulgi. Ze swojej strony mogę wam polecić te krople  https://www.szkla.com/1483_bioair-10-ml-krople-nawilzajace.html . Sam ich używam i muszę powiedzieć, że jestem naprawdę zadowolony z ich działania. Dzięki nim umożliwiam sobie intensywne i długotrwałe nawilżanie oczu. Dodatkowo pracuję często przy komputerze, dlatego redukcja zmęczenia oczu naprawdę jest dla mnie zbawieniem. Krople do oczu redukują niekorzystne efekty, które pojawiają się podczas zmęczenia dlatego poprawiają one tak naprawdę jakość widzenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja tak miałam... co się okazało, ze to zacma...  Dlatego dodatkowo zainwestowałam w  dobrego lekarza w klinice mega lens. To był dr Czubak pierwsza wizyta była za darmo. a Potem operacja na zaćmę to juz poszło z górki... Ale i tak się bałam, ze cos pójdzie nie tak. ostatecznie wzrok odzyskałam w przeciągu 6 dni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...