Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Matysart

programista php-webmaster lub/i android SDK (praca zdalna dostosowana dla niepełnosprawnych)

Rekomendowane odpowiedzi

Agencja Interaktywna poszukuje programistów

znających PHP, HTML, CSS, JAVA SCRIPT, AJAX lub programujących w android SDK. wymagamy znajomości OOP (nie koniecznie w PHP). Promowane znajomość MVC, frameworka kohana, ORM.

Praca niemniej jak 20-25 godzin w tygodniu. Elastyczne godziny pracy -> wymagamy rozliczania godzin pracy w cyklu tygodniowym. Preferujemy jednak zatrudnienie na pełny etat. Oferujemy możliwość dorobienia więcej po godzinach.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie portfolio, fragmentów kodu opisu

umiejętności. Jeśli szanowny kandydacie nie posiadasz z różnych przyczyn swojego portfolio możemy przygotować zadanie testowe. Nie wymagamy formalnego doświadczenia, ale sprawdzamy praktyczne umiejętności.

Mile widziane przedstawienie swoich oczekiwań finansowych (np miesięczna pensja za określoną liczbę godzin pracy w tygodniu).

 

Praca zdalna lub stacjonarna w Radomiu. TYLKO Zatrudnienie na umowę o pracę (również w przypadku pracy zdalnej) - żadnych umów śmieciowych. Ponieważ staramy się o status zakładu pracy chronionej mile widziane osoby z grupami inwalidzkimi. Prosimy o informację jeżeli posiadają Państwo grupę inwalidzką - takie aplikacje będą rozpatrywane w pierwszej kolejności.

Praca możliwa dla studentów -> elastyczne godziny pracy. Możliwość pracy w dowolnych dniach w tygodniu i rozliczania przepracowanego czasu w skali tygodnia.

 

CV proszę wysłać na adres praca@matysart.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie łatwiej przy takich konkretnych wymaganiach byłoby zgłosic sie do agencji Work room i zapytac o ludzi do pracy. Zajmuja się hr-em i maja baze ludzi do pracy na konkretne stanowiska. Na pewno podrzuca konkretne kandydatury duza szybciej i nie beda to przypadkowe osoby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...