Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
MyLife

Budowa domu

Rekomendowane odpowiedzi

Moi rodzice postanowili mi kupić dom. Ostatnio trafiłam na działki budowlane w opolu, które wydają mi się być idealnym miejscem na zamieszkanie. Ile może wynieść taka budowa domu i jak długo trwać jego budowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Z dobrą firmą budowlaną budowa domu może trwać rok, ale lepiej poświęcić nieco więcej czasu, żeby wszystko było dokładnie zrobione. Nasz dom budował się z 1,5 roku i zajęła się tym  firma http://www.konstel.com.pl/strop-teriva.html. mają bardzo bogatą ofertę. Nie tylko budowa domów, ale są również producentami prefabrykatów betonowych także warto na nich zwrócić uwagę jeśli szukacie dobrej firmy budowlanej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

A co myślicie o budowie domu drewnianego? Poczytałam o tym trochę tutaj https://mawit.com.pl/aktualnosci/gotowe-domy-szkieletowe/ i wydaje się to bardzo dobrym pomysłem. Przede wszystkim przekonało mnie to jak szybko taka firma potrafi taki dom postawić - już w cztery miesiące. No i też plusem jest to że jest tańszy niż dom murowany. Zastanowię się jeszcze nad tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Zależy od tego jaki dom chcecie postawić. Są domy murowane, które buduje się dłużej. Są domu stawiane z gotowych szkieletów. Takie domy powstają nawet w trzy miesiące. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×