Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Faust35

kredyt

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio przeglądaliśmy domy na sprzedaż pod Warszawą i wydaje mi się, że najfajniejsze oferty są na http://www.ventana.pl/ - tam naprawdę mają sporo do zaoferowania. W ogóle w sieci jest teraz mnóstwo ciekawych ofert jeśli chodzi o nieruchomości. To ułatwia zakup domu. Jeśli coś nie spodoba mi się na zdjęciach - nie będę musiał specjalnie lecieć oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałem trochę oszczędności, ale wziąłem rowniez kredyt. Postanowilem zakupić apartament Lubicz w miejscowości Rowy, nad morzem. Kupiłem go ze względu na świetną lokalizację i to, że będzie to idealna inwestycja pod wynajem. A nad morzem na tym biznesie mozna naprawdę świetnie zarobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W temacie kredytów można powiedzieć wiele. Wszystko zależy od tego, na jakim kredycie Ci zależy? Czy ma być zabezpieczony czy nie? Co z wcześniejszą spłatą? Jeśli chcesz mieć dobre porównanie, to polecam odwiedzenie sprawdzonego doradcy kredytowego. W pierwszej kolejności przychodzi mi na myśl firma kredyt123 opinie mają bardzo dobre i z z tego, co słyszałam z ich usług korzysta wiele osób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...